dcsimg
Byli jste k prodejně      přiděleno.
Všechen obsah se vztahuje k této prodejně.
Zavřít
Nyní i e-shop: přes 14.000 položek on-line.

Při platbě kartou do 13 h skladové zboží 2. den u vás.

Záruka vrácení zboží
Garance vrácení zboží - 28 dní.

Doručíme i rozměrné nebo těžké zboží.

Ruku na to!
Garance nejnižší ceny. Ruku na to!

Nabídka zboží v e-shopu

Aktuality

Vybrané značky v našem internetovém obchodě

Vaše projektová prodejna s e-shopem

HORNBACH je srdeční záležitostí pro všechny, kdo rádi přiloží ruku k dílu, když je potřeba. Naši vášeň sdílí ti, kteří rádi sami vytváří nové či oživují staré, které neodradí mozoly na rukou ani bolavá ramena, a kteří se pro svůj cíl rádi zpotí, a do té doby šroubují, řežou, tlučou kladivem, natírají, sází, ... dokud prostě neuvidí, že to stálo za to. A kde je takto silná vůle, tam je také naše prodejna se stavebninami. Každý den táhnou tisíce zaměstnanců v HORNBACHu za jeden provaz – jak v našich kamenných prodejnách tak také v našem e-shopu. Naše poslání zní, stát našim zákazníkům po boku při jejich projektech kolem domu a zahrady. A proto je HORNBACH vždy č. 1 pro vaše projekty!

Tvůrci neznají jarní únavu. Na jaře je vždy co dělat. Vytáhněte opět vaši sekačku na čerstvý vzduch a nechejte ji si opět pořádně pohrát s travními stébly. Objevte u nás váš nový zahradní nábytek, zahradní domek nebo vchodovou markýzu. Udělejte svým dětem radost a pusťte se s nimi do projektu věže nebo domku na hraní. Nechejte vaši zahradu po dlouhé zimě opět rozkvést! Nabízíme celou řadu příruček a návodů pro tvorbu vaší zahrady. V našem oddělení zahrady naleznete rostliny, osiva, zahradní substráty a hnojiva a také zahradní stavebniny pro váš projekt.

Hornbach on-line: Sortiment a projektové know-how

Silné projekty vyžadují profesionální stroje a nářadí. Dobré vybavení dovede rozbušit srdce kutilů a řemeslníků ještě o něco silněji – v HORNBACHu dostanete vše – od aku šroubováku až po zahradní nářadí. Vybavte se včas na zahradnickou sezónu. Opatřete si například optimální kutilskou výzbroj pro stříhání živých plotů nebo jarní řezání. U nás naleznete vše, od nůžek na živý plot až po zahradní drtiče, které zpracovávají zahradní odpad na malé a krátké kousky. A je zcela jedno, do čeho se pustíte, v kamenných prodejnách a e-shopu HORNBACH jste vždy na správné adrese, ať si chcete pořídit nové akvárium či postavit přístřešek na auto. Náš sortiment je veliký! Zahrnuje podlahové krytiny všech druhů jako laminátové podlahy nebo podlahové koberce a také barvy na stěnu, tapety nebo obkladové kameny. Zde naleznete všechny stavební materiály, které budete potřebovat pro vaše projekty, např. vše k tématu izolace nebo tvorba zahrady.

V HORNBACHu vám poskytneme ke všem vašim projektům kolem domu, stavby a zahrady komplexní poradenství – ukážeme vám, jak na to a za jaký konec byste to měli vzít! S našimi projekty jako například stavba nábytku se sami překonáte: Vy máte řemeslný um, my odborné znalosti!

Zobrazit více
* Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu
 
nahoru