dcsimg
Byli jste k prodejně      přiděleno.
Všechen obsah se vztahuje k této prodejně.
Zavřít
Objednání on-line
Nyní i e-shop: přes 30.000 položek on-line.

Doručení zdarma - balík nad 1000,-
Doprava balíků nad 1000 Kč zdarma.

Platba kartou
Při platbě kartou do 13 h skladové zboží 2. den u vás.

Záruka vrácení zboží
Garance vrácení zboží - 28 dní.

Ruku na to!
Garance nejnižší ceny. Ruku na to!

Aktuálně ze sortimentu

Top sortiment

Aktuality

Vybrané značky v našem internetovém obchodě

Zkroťte jarní zahradu – s HORNBACHem.

Na jaře se neprobouzí jen příroda, ale také vaše projekty, které jste daly přes zimu k ledu. Stačí už jen vzít za kliku vašeho zahradního domku. Chopte se vertikutátoru a provzdušněte váš trávník, na kterém díky travním osivům nebude žádná zima patrná.

Na jaře je stále brzo tma, proto je mimořádně důležité mít to správné osvětlení. Pořiďte si domů nové energeticky úsporné venkovní a interiérová osvětlení.

Jaro je krásné období, ale stále to není venku na triko. O důvod více nezapomenout doplnit zásoby briket, palivového dřeva, pelet a dalších paliv. Budou se vám hodit na chladné jarní večery.

Myslete už také na letní projekty. Stavbu terasy z vymývané dlažby nebo terasových prken je ideální začít právě v jarních měsících. Přece nechcete, aby se vaše zahradní židle, zahradní stůl a gril svévolně potulovaly po zahradě stejně jako minulý rok. Nejvyšší čas začít přípravy na parné léto, které bude díky nadzemnímu bazénu daleko snesitelnější. Spláchněte prach loňského roku pomocí vysokotlakého čističe.

Nestihli jste přes zimu rekonstrukcí koupelny WC? Stále není pozdě to dohnat. Například takové mozaiky oživí každou místnost. Hodit se vám jistě bude i nová vana, sprchový kout nebo koupelnová baterie. Koupelnou to ale nemusí skončit! Vytvořte si krásný interiér i v dalších místnostech – vyberte si z naší široké nabídky dlažeb, záclon a závěsů, laminátových podlah, interiérových barev nebo strukturálních omítek. A nezapomeňte vše uzavřít za uzamykatelné dveře v místnosti s klimatizací.

Kde je nejvýhodnější pořídit zboží za trvale nejnižší ceny?

V HORNBACHu vám rádi poradíme s vašimi zahradními, stavebními a bytovými projekty. Pomocí našich projektových návodů pro zahradu, stavbu nebo koupelnu a sanitární zařízení zvládnete vše mnohem snadněji. Ukážeme vám, jak na to a vy se budete moci rovnou pustit do díla! Vy máte schopnosti, my zkušenosti!

Všichni naši zákazníci již vědí, že u HORNBACHu díky záruce trvale nejnižších cen pořídí celý náš sortiment za nejvýhodnější ceny. Pro realizaci svých projektů zakupte nářadí a stroje v jedné z prodejen HORNBACH nebo online v e-shopu.

HORNBACH S námi to zvládnete.

Zobrazit více
* Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu
 
nahoru