Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

AVITAL výměna vodovodní baterie

AVITAL 250.- prémie!

250,- zpět při nákupu baterie AVITAL!
Hledáte novou vodovodní baterii? Potom sáhněte po baterii značky AVITAL a získáte 250,- zpět. Využijte naší velké akce od 1. února do 31. března 2019 a modernizujte svou koupelnu nebo kuchyni.

Doba čtení: 2 min.

Při nákupu on-line

Při on-line nákupu koupelnové nebo kuchyňské baterie značky AVITAL v období od 1. 3. 2019 do 31. 3. 2019 obdržíte prémii v hodnotě 250 Kč. Tuto prémii obdržíte ve formě poukázky na nákup v prodejnách HORNBACH a to měsíc po skončení této akce, tedy v průběhu května.

Při nákupu on-line tedy nemusíte posílat nebo přinášet svojí starou vodovodní baterii.

Při nákupu v prodejně

Při nákupu koupelnové nebo kuchyňské baterie značky AVITAL v období od 1. 2. 2019 do 31. 3. 2019 obdržíte při vrácení jiné koupelnové nebo kuchyňské baterie, nehledě na její funkčnost, stáří, stav a jejího výrobce, prémii za výměnu ve výši 250 Kč.

Prémie za výměnu bude odečtena z prodejní ceny nové baterie AVITAL přímo na pokladně nebo vyplacena při dodatečném vrácení staré baterie po předložení originálu účtenky nově zakoupené baterie AVITAL.

Výměna pouze 1 za 1.
Akce se nevztahuje na baterie, které jsou již zlevněny a mají na sobě příslušné označení.

Nyní v oddělení sanity ve vaší prodejně

Zde přejdete k sortimentu baterie AVITAL

Záruční lhůty na produkty značky AVITAL

Značková kvalita se zárukou. Abyste se mohli z vaší armatury ještě dlouho těšit, jsou armatury značky AVITAL vyráběny za přísných kvalitativních kontrol. Moderní výrobní technika a nejvyšší technické standardy vám nabízí značkovou armaturu s garantovanou kvalitou. Díky tomu se ve značce AVITAL jedinečným způsobem spojuje špičkový design s tou nejvyšší značkovou kvalitou.

Záruka 5 let na sprchy AVITAL.

Záruka 10 let na vodovodní baterie AVITAL.

Více informací naleznete v článku Záruky AVITAL.

Záruky AVITAL - 5 a 10 let
nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x