Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Be Balanced

Be Balanced

Příjemný skandinávský minimalismus je velmi populární. Zbavit se nadbytečných věcí znamená vytvořit jasný a čistý prostor. Interiér ve světlých tónech působí vzdušně a jemné barvy uklidňují.

Doba čtení: 1 min.

Přesné a rovné tvary v kombinaci s perfektně vyladěnými detaily a doplňky z přírodních materiálů. Jemné, tlumené barvy v odstínu hnědé a petrolejové v místnosti působí přirozeně a čistě.

Méně je někdy více. Be Balanced je interiérový styl plný harmonie. Je ideální pro ty, kteří hledají rovnováhu a prostor bez zbytečného balastu.

Be Balanced
Be Balanced
Be Balanced
Be Balanced

Nechte si namíchat trendové barvy

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Be Balanced (PDF, 306 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Karta barev Be Balanced

Další světy bydlení - jaro 2019

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x