0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 23.03.23 v 6:22 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Cool Down

Doba čtení: 2 min.
Cool Down

Sisal, juta, len – a k tomu kámen, beton a chladivé barvy: v této kombinaci je Cool Down nejpůsobivější.

Domov je pro vás synonymem svobody. Vytvořte si více prostoru s odstíny bílé, šedé a béžové. Zeď s lícovými cihlami, betonová tapeta, dřevěná podlaha. Jasné linie ve skandinávském stylu. Plochý nábytek, minimalistické zařízení, otevřené police. Právě v této kombinaci předvádí Cool Down svoji sílu.

Tento koncept bydlení vyjadřuje jasnost, vyváženost a přirozenost. Působivá směs přírodních materiálů, kamene a dřeva dodává vašemu domovu charakter. Měkké prvky, jako je kožešina a ovinuté koberce, zajišťují pohodlí a vyvažují jinak spíše chladnou atmosféru. Místo, kde se duše může rozvíjet a být svobodná.

Cool Down je jasný a jemně vyvážený styl bydlení. Ideální pro každého, kdo chce doma pocítit svobodu.

 Svět bydlení - Cool Down
Zobrazit produkty +
 cool down
Zobrazit produkty +

Namíchejte si trendové barvy

Stačí se podívat na barevnou škálu a vybrat požadované barvy. Požadované množství si pak můžete nechat namíchat v centru míchání barev. Máte dotazy? Naši kolegové z centra míchání barev vám rádi poradí.

barvy Cool Down

Další světy bydlení, které by vás mohly zajímat

nahoru