0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 23.03.23 v 13:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Exotic Island

Doba čtení: 2 min.
Exotic Island

Nepřeberné množství barev, tvarů a materiálů. Tento svět bydlení je barevný a hravý, každá kapka barvy je plná síly. Exotic Island je expresivní styl pro silné osobnosti.

Život je jedno velké dobrodružství - a stejně tak i navrhování vlastních čtyř stěn. Ve světě bydlení Exotic Island se můžete pořádně odvázat.

Bum! Intenzivní paleta barev je inspirována drahými kameny a je kombinována s tropickým stylem. Tato výrazná kombinace dodává tomuto stylu interiéru sílu. Kobaltově tyrkysová, jasně zelená, sytě fialová a mezi tím vším palmové listy. Šedivá každodennost tu nemá šanci. S peřím, barevným sklem a květinovými tapetami vytvoříte akcenty, které stojí za to vidět.

Exotic Island je bujarý, živý styl interiéru. Ideální pro každého, kdo chce svůj domov proměnit v nekonečný zdroj energie.

 Exotic Island
Zobrazit produkty +
 Exotic Island
Zobrazit produkty +

Namíchejte si trendové barvy

Stačí se podívat na barevnou škálu a vybrat požadované barvy. Požadované množství si pak můžete nechat namíchat v centru míchání barev. Máte dotazy? Naši kolegové z centra míchání barev vám rádi poradí.

Barvy Exotic Island

Další světy bydlení, které by vás mohly zajímat

nahoru