0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 22.03.23 v 23:33 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Express Yourself

Doba čtení: 2 min.
Express Yourself

Váš domov, vaše pódium. Express Yourself vás zve, abyste našli sami sebe. Zdánlivě nesourodé uspořádání materiálů a vzorů, nakonec do sebe ale všechno zapadá. Tmavé stěny v zelené a šedé v kombinaci s oživujícími červenými tóny vytvářejí pocit živé extravagance.

Život ve své podstatě: samet, hedvábí, zvířecí potisky a květinové vzory, kam oko dohlédne. Tento impulzivní styl nábytku zaujme množstvím barev, tvarů a materiálů. Na první pohled působí trochu chaoticky, je to ale pouhé zdání. Vitalita zde čiší z každého rohu.

Pohodlí je docíleno použitím tmavých tónů a měkkých materiálů. Tón udává kouřově šedá a sytě zelená džungle, v kombinaci s fialovými a zlatými tóny. Z obývacího pokoje se stává jeviště. Využijte prostor k vyjádření a nalezení sebe sama.

Express Yourself je styl vybavení plný dynamiky a vášně. Ideální pro každého, kdo se chce vyjádřit v každém detailu.

 Express Yourself
Zobrazit produkty +
 Express Yourself
Zobrazit produkty +

Namíchejte si trendové barvy

Stačí se podívat na barevnou škálu a vybrat požadované barvy. Požadované množství si pak můžete nechat namíchat v centru míchání barev. Máte dotazy? Naši kolegové z centra míchání barev vám rádi poradí.

Barvy Express Yourself

Další světy bydlení, které by vás mohly zajímat

nahoru