Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Fresh & Happy

Fresh & Happy

Mladistvé bydlení: svět bydlení Fresh & Happy sází na moderní, harmonický zařizovací koncept pro skromný rozpočet. Zde jsou atraktivním způsobem zinscenovány vzrušující barvy a jednoduchý nábytek. Relaxační faktor představují polštáře a zvířecí srst, které se líbí nejen teenagerům! Yippie.

Doba čtení: 1 min.

Living in Harmony

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Fresh & Happy (PDF, 869 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Živá souhra lehkých odstínů zelené, modré a růžové působí mimořádně svěžím a přátelským dojmem. Kombinace růžové, šedé a bílé vytváří slušivou kompozici. Tyto pastelové odstíny tiše doprovází černá a tmavě šedá, které dodávají interiéru na sympatičnosti a nenucenosti. Modrá vytváří dojem určité prostornosti a růžová působí útulně.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x