Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Get together

Get together

Navzdory kontrastům, které jsou zkombinovány ve světě bydlení Get together, se tento interiérový styl nezdá chaotický. Právě naopak, je jasný a harmonický.

Doba čtení: 1 min.

Protiklady se přitahují? Někdy dokonce splynou v jeden celek. Pohodlí s absolutní rovnováhou. Symbióza tvrdosti a měkkosti, světlosti a tmavosti, chladu a tepla.

Odstíny hnědé a okrové kontrastují s různými stupni šedi a působí jako uzemnění prostoru. Domov v rovnováze.

Get together 1
Get together 2
Get together 3
Get together 4

Get together

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Get together (PDF, 467 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Karta barev Get together

Další světy bydlení - podzim 2019

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x