Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 Info - Pokud jste v den dodání v karanténě, je vaší povinností informovat dopravce. Domluvte se s doručovatelem na jiném možném termínu doručení. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

HORNBACH aktuálně ke COVID-19

Vážení zákazníci, sepsali jsme pro vás aktuální informace a opatření v situaci, kdy čelíme světové pandemii nemoci COVID-19. Tak ať máte všechno pěkně pohromadě.

Vážení zákazníci,

dočasně omezujeme výběr zboží pro objednávky on-line. Objednávky, které již byly vytvořeny, budeme expedovat v co nejkratším čase.

I když jsou prodejny pro veřejnost, dle nařízení vlády zavřené, vaše projekty nepočkají. Tak
objednávejte ON-LINE

Důležité opatření

  • Od 18. 3. platí povinnost PROFI/velkoobchodních zákazníků mít zakrytá ústa a nos před vstupem do prodejny HORNBACH (použít lze například i podomácku vyrobené roušky či šály a šátky).
  • Platba je možná pouze platební kartou.

Otevírací doba pro prodej na firmu:

Všechny prodejny HORNBACH

  • Pondělí - Pátek od 7:00 - 18:00
  • Sobota - Neděle od 8:00 - 18:00

Vstup na prodejny bude umožněn přes speciálně označený vchod nebo přes stavebniny Drive-In, a to pouze s ochrannou obličeje.

Při vstupu do prodejny je nutné se prokázat buď naší Profikartou, nebo osvědčením o podnikatelské činnosti (živnostenské oprávnění, výpis z obchodního rejstříku apod.), dokladem totožnosti nebo ověřenou plnou mocí.

Prosíme, dodržujte 2 metrový odstup od ostatních nakupujících a prodavačů.

Více informací najdete v části pro firemní zákazníky

Buďte ohleduplní k našim dopravcům

  • Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.
  • Pokud jste v den dodání v karanténě, je vaší povinností informovat dopravce. Domluvte se s doručovatelem na jiném možném termínu doručení. Popřípadě na ponechání zboží přede dveřmi.

Doručení do oblastí uzavřených z důvodu výskytu koronaviru

Zboží nelze objednat ani doručit do oblastí a měst uzavřených z důvodu výskytu Covid-19.

Zpoždění dodání přes E-shop

Všichni se snažíme, aby vámi objednané produkty dorazily včas. Za případné zpoždění dodávky se předem omlouváme.

Prozkoumejte odpovědi na nejčastější otázky

Přečtěte si podrobnosti o prodeji a výdeji zboží. Abyste měli pořád hodně inspirace a nových nápadů, tak jsme připravili pár tipů na produkty, které vás udrží v dobré náladě a kondici. Nenechte své projekty čekat!

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x