0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík

Hornbach.cz/tornádo

Pomoc tornado
HORNBACH nabízí 20% cenové zvýhodnění pro postižené tornádem ve své brněnské prodejně.

Společnost HORNBACH si je vědoma, do jak těžké životní situace se dostali lidé, kteří ztratili střechu nad hlavou. Materiální pomoc jsme poskytli přímo krizovému štábu Jihomoravského kraje již v prvních hodinách neštěstí. Navíc jsme se rozhodli naši pomoc občanům postižených obcí i místním samosprávám ještě výrazně rozšířit.

Navzdory tomu, že HORNBACH je známý tím, že má trvale nízké ceny a cenová zvýhodnění nedává, budou mít občané v období od 25. června do 31. srpna 2021 nárok na mimořádné cenové zvýhodnění ve výši 20 %, které bude odečteno na pokladně.

Podmínkou získání je čestné prohlášení, že obyvateli vznikla vlivem tornáda škoda.

Poskytnutá pomoc bude sloužit pouze pro účely oprav, renovací, úklidů a takto zakoupené zboží není určeno pro další obchodování.

Pomoc je zaměřena na obce Lužice, Hrušky, Moravská Nová Ves, Mikulčice, Týnec a zasaženou část města Hodonín.

Formulář čestného prohlášení k tornádu je k dispozici zde (PDF, 495 KB) či v brněnské prodejně HORNBACH.

Pomoc postiženým downburstem

Pomoc downburst


Chceme vám pomoci také při odstraňování škod způsobených downburstem, proto do 31. 8. 2021 nabízíme cenové zvýhodnění 20 % pro osoby postižené downburstem.

Cenové zvýhodnění platí pro prodejny HORNBACH Praha-Řepy a Plzeň. Podmínkou je čestné prohlášení, že vám vznikla vlivem downburstu škoda.

Poskytnutá pomoc bude sloužit pouze pro účely oprav, renovací, úklidů a zboží takto zakoupené není určeno pro další obchodování.

Pomoc je zaměřena na obce Blatno a Stebno u Kryr na Lounsku.

Formulář čestného prohlášení k downburstu je k dispozici zde (PDF, 596 KB) či v prodejnách HORNBACH Praha-Řepy a Plzeň.

Věříme, že tato forma pomoci pomůže lidem z postižených oblastí co nejrychleji opravit své domovy a vrátit se k normálnímu životu.
nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x