0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 21.03.23 v 8:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Inside Out

Doba čtení: 2 min.
Inside Out

Jednoduchý, nadčasový a elegantní design. Tak bychom mohli shrnout svět bydlení Inside Out. Terasa se stává prodlouženým obývacím pokojem, takže i v horkých dnech zde najdete útulné útočiště.

Tón v tónu: Teplé béžové a šedé odstíny, útulné textilie a přírodní materiály vytvářejí v tomto stylu bydlení výrazně uklidňující prostorový efekt, který jemně obklopí každého návštěvníka. Jasné tvary vyzařují sílu a zemité barevné tóny dodávají jemnost - úspěšná kombinace.

Tento svět bydlení se zaměřuje na jednoduchost barev a tvarů. Každý kout vyzařuje klid, takže z vás stres jednoduše spadne. Důležitý je okamžik tady a teď.

Inside Out je úlevný, konzistentní styl vybavení. Ideální pro všechny, kteří chtějí ze svého domova vytvořit oázu klidu.

 Inside Out
Zobrazit produkty +
 Inside Out
Zobrazit produkty +

Namíchejte si trendové barvy

Stačí se podívat na barevnou škálu a vybrat požadované barvy. Požadované množství si pak můžete nechat namíchat v centru míchání barev. Máte dotazy? Naši kolegové z centra míchání barev vám rádi poradí.

Barvy Inside Out

Další světy bydlení, které by vás mohly zajímat

nahoru