Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Light & Easy

Light & Easy

Méně je někdy více: svět bydlení Light & Easy je věcný a zdrženlivý. Kombinace pastelových odstínů a prvků ze dřeva, jako stolů, židlí a lamp vytváří v interiéru přírodní atmosféru. Rostliny a odkládací stolky z košů, krb a také akvárium dodávají vašemu domovu na útulnosti – zde se bude cítit pohodlně celá rodina.

Doba čtení: 1 min.

Holiday at Home

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Light & Easy (PDF, 915 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Odstíny vápence, zimní modř, světle šedá a světle béžové odstíny zdobí tento svět bydlení a vytváří příjemné prostředí. Off-white odstíny zdůrazňují materiály a propůjčují místnosti určitou míru lehkosti. Decentní a funkční – tento svět bydlení garantuje zábavu a optimismus v každém věku.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x