Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x

Nové návody každý týden

Yale - chytré zabezpečení domova

18.09.2018

Jak si zabezpečit domácnost? Chytře!

Patříte k fanouškům příběhů z blízké i daleké budoucnosti? Tak to si smlsnete při čtení čerstvých informací o tom, jak můžete chránit, monitorovat a kontrolovat svůj dům kdykoliv a kdekoliv. Máme pro vás důkazy, že inteligentní domácnost už není jen hudbou budoucnosti.

Jak vybrat aku šroubovák

13.09.2018

Jak vybrat aku šroubovák

Seznam toho, co je doma potřeba přišroubovat a vyvrtat je už příliš dlouhý a zažloutlý stářím? Potom nastal ten správný čas pořídit si nepostradatelného pomocníka, jakým je aku šroubovák. Který pro vás bude ten nejlepší? To se dozvíte v novém článku.

jak využít a uchovávat dešťovou vodu

05.09.2018

5 dobrých tipů, jak využít a uchovávat dešťovou vodu

Posledních pár měsíců se potýkáme s nedostatkem dešťové vody. A prý to bude trvat i příštích pár týdnů. Takže až budou hlásit, že spadne víc než pár kapek, tak buďte připraveni si udělat zásoby na ještě horší časy.

10 nejčastějších otázek při výběru krbových kamen

30.08.2018

10 nejčastějších otázek při výběru krbových kamen

Pokud jste minulou zimu klepali kosu, tak je nejvyšší čas s tím něco dělat. Co takhle pořídit si nová krbová kamna? Odpovědi na vaše nejčastější otázky při výběru krbových kamen vám usnadní přípravu na další topnou sezónu.

3 rady, jak se připravit na malování interiéru

24.08.2018

Jak se připravit na malování interiéru

Jestli jste se před chvílí rozhodli, že je čas na změnu interiéru, pak jste tu správně. Představte si barvy, odstíny a pak se začtěte, protože pro vás máme vše podstatné o přípravě na víkendovou akci s heslem „malování.“

6 tipů, jak vybrat lednici

23 .08.2018

6 tipů, jak vybrat dokonalou lednici

Stará lednice už má nejlepší časy za sebou, a tak se poohlížíte po nové? Našich 6 tipů, jak vybrat lednici vám pomůže vyznat se v novém sortimentu a vybrat tu, do které budete chodit ještě raději.

3 tipy pro správnou izolaci

16.08.2018

Jak správně izolovat stavbu

Při rekonstrukci zejména starších domů bývá často problém s vlhkostí a plísněmi. Příčiny jsou v zásadě dvě: buď chybí izolace úplně, nebo je porušená. A jistě víte, že vlhké zdi s sebou přinášejí další potíže. Proto neotálejte a přečtěte si nový článek.

8 způsobů, jak se sblížit se sádrokartonem

15.08.2018

8 způsobů, jak správně pracovat se sádrokartonem

Sádrokarton? Jak s ním mám pracovat? Co všechno s ním jde dělat? Téměř každý, jen trochu málo zručný kutil propadne kouzlu sádrokartonu raz dva – než se ale pustí do jeho montáže nebo povrchových úprav, měl by si přečíst následující článek.

4 tipy, jak vybrat obklady do koupelny

14.08.2018

Jak vybírat obklad do koupelny

Čeká vás rekonstrukce koupelny a poohlížíte se po vhodných obkladech? Výborně, to se vám bude náš článek hodit. Rozebereme si, čím je potřeba začít, jaké druhy obkladů existují a na závěr si povíme, na co rozhodně nesmíte zapomenout.

8 tipů, jak položit různé druhy podlah

13.08.2018

Víte, jak položit různé typy podlah?

Vedete doma debaty o tom, jakou vybrat podlahu, aby vypadala dobře a zároveň abyste položení zvládli svépomocí? Pak není nic jednoduššího než načerpat informace z článku, který je takovými informacemi přímo nabitý.

Příprava zahrady na zimu

10.08.2018

14 tipů pro přípravu zahrady na zimu

Zima se blíží a příroda se pomalu ukládá ke spánku. Poradíme vám, co musíte během podzimu udělat, abyste na jaře nenašli pod sněhem plesnivý trávník a zmrzlé rostliny. Přečtěte si naše tipy a vaše zahrada se bude tetelit blahem.

Jak vybrat LED osvětlení

09.08.2018

Jak vybrat LED osvětlení

Budiž světlo! Tak nějak doufáme, že si to řeknete chvíli předtím, než sáhnete na vypínač, protože jste si přečetli čerstvý a aktuálními trendy nabitý článek o tom, jak vybrat a svítit LED technologií. Vybrali jste dobře, svítíte!

nach oben