Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Perfect day

Perfect day

Jak vypadá perfektní den? Především je jasný a přátelský. Skandinávský styl Perfect day zaručuje absolutní rovnováhu - ta je základem dokonalého dne.

Doba čtení: 1 min.

Decentní, a přesto individuální - nádech Skandinávie. Umění: vše v dokonalé míře. Klid díky světlým barvám, přírodním materiálům a jasným tvarům.

Zaměření jen na to podstatné. Prostor k rozvinutí, nadechnutí a pobytu.

Perfect day 1
Perfect day 2
Perfect day 3
Perfect day 4

Perfect day

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Perfect day (PDF, 363 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Karta barev Perfect day

Další světy bydlení - podzim 2019

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x