Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Předváděcí kamion HiKOKI

HiKOKI High Performance Power Tools

Předváděcí truck Hikoki poprvé cestuje po České a Slovenské republice, aby představil novou produktovou škálu profi nářadí Hikoki. Světová značka s téměř 100letou tradicí profesionálního nářadí Hitachi Koki se v říjnu 2018 přejmenovala na Hikoki.

Doba čtení: 1 min.

Toto mimořádné nářadí si budete moci prohlédnout a vyzkoušet u našich odborníků.

Firma Hikoki je světovým lídrem ve vývoji a produkci bezuhlíkových strojů. Jedná se o mimořádnou příležitost si tyto jedinečné výrobky otestovat. Žádný jiný světový výrobce profesionálního nářadí nenabízí tak široké spektrum bezuhlíkových strojů ať už elektrických nebo v aku provedení jako firma Hikoki.

Kdy a kde?

Datum Prodejna
27. 5. 2019 - pondělí Praha - Čestlice
28. 5. 2019 - úterý Plzeň - U Prazdroje

Profesionálové a ti, kteří se jimi chtějí stát, zbystřete! Právě se dostáváte do světa profesionálního nářadí! S ohledem na vývoj revolučních technologií, patří série nářadí HiKOKI - High Performance Power Tools mezi vedoucí výrobce nářadí a přístrojů na trhu. A to již více než 50 let! HiKOKI - High Performance Power Tools.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x