Pure & Simple II

Pure & Simple II

Svět bydlení Pure & Simple II sází na zařizovací trend „Hygge“ – idylický interiérový design, zábavný a útulný, jako venkovská chata. Místo, na kterém se uvolníte a budete si moci pustit nohy na špacír. Tón zde udává neopracované dřevo, které je doplněno měkkou zvířecí srstí a hřejivým krbem. Jednoduché a puristické – zařizovací styl s opravdu odpočinkovým charakterem.

Doba čtení: 1 min.

Stay with Nature

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Pure & Simple II (PDF, 943 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Exotická atmosféra v konzervativních barvách: tomuto světu bydlení dominují rustikální hliněné a přírodní odstíny – matná šedá, teplá hnědá a zmatněné „Shades of Beige“. Kdo touží po jednoduchosti, přijde si s tímto světem bydlení zcela na své. Yippie!

Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x
nahoru