Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x

Svět bydlení

Světy bydlení - jaro 2018

HORNBACH vám představuje aktuální trendy bydlení na jaro a léto 2018!
Najdete tu nápady na moderní, klasický, přírodní a kreativní interiérový design - koncepty pro každý vkus.

čtení času: 1 minutes

Na stopě budoucích trendů ze světa bydlení
Abychom vám mohli přinášet další a další aktuality ze světa bydlení, pracujeme v HORNBACHu aktivně na výzkumu současných trendů v oblasti bytového vybavení, moderního zboží a vybavení pro zahradu. Tým HORNBACH jde aktivně po stopách nejnovějšího vývoje a sleduje citlivě aktuální vlivy, které určují blízkou budoucnost.

A naši odborníci na bytové zařízení a barevné koncepty poté na základě poznatků z našeho výzkumu a ve spolupráci s renomovanými návrháři vytváří komplexní řešení designu pro váš interiér, který lze realizovat s naprostou lehkostí. Všechny zobrazené designové prvky a samozřejmě také potřebný instalační materiál i nářadí zakoupíte ve vaší prodejně HORNBACH.

Naše poslání: tvorba na míru šitých barevných konceptů a designů pro váš domov!

HORNBACH Smart Green

Smart & Green

Milovníci přírody a dobrodruzi zbystří: s tímto světem bydlení si do svého interiéru přivedete čistou přírodu. Působí stejně uklidňujícím i oživujícím dojmem. Chladivá atmosféra vytváří přírodní protipól klidu – zde se uvolníte a načerpáte novou energii, například na další výlet do přírody, až zatoužíte po dobrodružství. Yippie!

HORNBACH Light & Easy

Light & Easy

Méně je někdy více: svět bydlení Light & Easy je věcný a zdrženlivý. Kombinace pastelových odstínů a prvků ze dřeva, jako stolů, židlí a lamp vytváří v interiéru přírodní atmosféru. Rostliny a odkládací stolky z košů, krb a také akvárium dodávají vašemu domovu na útulnosti – zde se bude cítit pohodlně celá rodina.

HORNBACH Pure & Simple II

Pure & Simple II

Svět bydlení Pure & Simple II sází na zařizovací trend „Hygge“ – idylický interiérový design, zábavný a útulný, jako venkovská chata. Místo, na kterém se uvolníte a budete si moci pustit nohy na špacír. Tón zde udává neopracované dřevo, které je doplněno měkkou zvířecí srstí a hřejivým krbem. Jednoduché a puristické – zařizovací styl s opravdu odpočinkovým charakterem.

HORNBACH Fresh & Happy

Fresh & Happy

Mladistvé bydlení: svět bydlení Fresh & Happy sází na moderní, harmonický zařizovací koncept pro skromný rozpočet. Zde jsou atraktivním způsobem zinscenovány vzrušující barvy a jednoduchý nábytek. Relaxační faktor představují polštáře a zvířecí srst, které se líbí nejen teenagerům! Yippie.

nahoru