Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x

Smart & Green

Smart Green

Milovníci přírody a dobrodruzi zbystří: s tímto světem bydlení si do svého interiéru přivedete čistou přírodu. Působí stejně uklidňujícím i oživujícím dojmem. Chladivá atmosféra vytváří přírodní protipól klidu – zde se uvolníte a načerpáte novou energii, například na další výlet do přírody, až zatoužíte po dobrodružství. Yippie!

Doba čtení: 1 min.

Botanical Feeling

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Smart & Green (PDF, 987 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev . Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line .

Zářivá paleta barev světa bydlení Smart & Green se rozprostírá od žlutozelené přes limetkovou až po pacifickou zelenou – barevná show pro mladé i seniory. Modrou a zelenou lze dobře kombinovat s hliněnými odstíny; orosená mosaz propůjčuje místnosti mimořádný šarm. Zelené rostliny zlepšují vzduch v místnostech, a oživují tak celý interiér. Tapety, polštáře a obrazy s rostlinami i další přírodní prvky působí jako stylový doplněk.

nahoru