Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x

Světy bydlení - podzim 2018

Světy bydlení 2018 podzim

HORNBACH vám představuje aktuální trendy bydlení na podzim a zimu 2018!
Najdete tu nápady na moderní, klasický, přírodní a kreativní interiérový design - koncepty pro každý vkus.

Na stopě budoucích trendů ze světa bydlení
Abychom vám mohli přinášet další a další aktuality ze světa bydlení, pracujeme v HORNBACHu aktivně na výzkumu současných trendů v oblasti bytového vybavení, moderního zboží a vybavení pro zahradu. Tým HORNBACH jde aktivně po stopách nejnovějšího vývoje a sleduje citlivě aktuální vlivy, které určují blízkou budoucnost.

A naši odborníci na bytové zařízení a barevné koncepty poté na základě poznatků z našeho výzkumu a ve spolupráci s renomovanými návrháři vytváří komplexní řešení designu pro váš interiér, který lze realizovat s naprostou lehkostí. Všechny zobrazené designové prvky a samozřejmě také potřebný instalační materiál i nářadí zakoupíte ve vaší prodejně HORNBACH.

Naše poslání: tvorba na míru šitých barevných konceptů a designů pro váš domov!

HORNBACH Warm & Cozy

Warm & Cozy

Warm & Cozy je svěží, neustále se měnící mix materiálů, barev a vzorů. Perfektní pro všechny, kteří mají rádi kreativitu a individuální styl.

HORNBACH Chic & Modern

Chic & Modern

Chic & Modern je klidný, přívětivý styl zařízení. Něžnost a harmonie je na prvním místě. Perfektní pro všechny, kteří mají rádi atmosféru důvěry a přívětivosti.

HORNBACH Cool & Creative

Cool & Creative

Cool & Creative je sebevědomý, vyvážený styl interiéru. Perfektní pro všechny, kteří mají rádi nekonvenčnost a z toho, co mají, se snaží dostat to najlepší.

HORNBACH Shimmer & Shine

Shimmer & Shine

Shimmer & Shine je nápadný, ale – při vší pompéznosti – harmonický styl interiéru. Perfektní pro všechny, u kterých to může být „něco víc“, ale bez toho, aby toho bylo příliš.

Předchozí světy bydlení

HORNBACH Smart Green

Smart & Green

Milovníci přírody a dobrodruzi zbystří: s tímto světem bydlení si do svého interiéru přivedete čistou přírodu. Působí stejně uklidňujícím i oživujícím dojmem. Chladivá atmosféra vytváří přírodní protipól klidu – zde se uvolníte a načerpáte novou energii, například na další výlet do přírody, až zatoužíte po dobrodružství. Yippie!

HORNBACH Light & Easy

Light & Easy

Méně je někdy více: svět bydlení Light & Easy je věcný a zdrženlivý. Kombinace pastelových odstínů a prvků ze dřeva, jako stolů, židlí a lamp vytváří v interiéru přírodní atmosféru. Rostliny a odkládací stolky z košů, krb a také akvárium dodávají vašemu domovu na útulnosti – zde se bude cítit pohodlně celá rodina.

HORNBACH Pure & Simple II

Pure & Simple II

Svět bydlení Pure & Simple II sází na zařizovací trend „Hygge“ – idylický interiérový design, zábavný a útulný, jako venkovská chata. Místo, na kterém se uvolníte a budete si moci pustit nohy na špacír. Tón zde udává neopracované dřevo, které je doplněno měkkou zvířecí srstí a hřejivým krbem. Jednoduché a puristické – zařizovací styl s opravdu odpočinkovým charakterem.

HORNBACH Fresh & Happy

Fresh & Happy

Mladistvé bydlení: svět bydlení Fresh & Happy sází na moderní, harmonický zařizovací koncept pro skromný rozpočet. Zde jsou atraktivním způsobem zinscenovány vzrušující barvy a jednoduchý nábytek. Relaxační faktor představují polštáře a zvířecí srst, které se líbí nejen teenagerům! Yippie.

nahoru