Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Urban jungle

Urban jungle

Ve světě bydlení Urban jungle převládají silné barvy a kontrasty, které oživují prostor. V kombinaci se všudypřítomnými rostlinami se váš domov naplní energií. Jednoduše si tu dobijete baterky.

Doba čtení: 1 min.

Venku, nebo uvnitř? Možné je přece obojí. Palmy, vertikální zahrady, zavěšené květiny: rostliny v každém rohu.

Hloubka díky výrazným odstínům zelené, benzínové a modré. Divoké kombinace materiálu a struktur. Ryzí energie a dynamičnost. Domov jako dobíječ energie.

Urban jungle 1
Urban jungle 2
Urban jungle 3
Urban jungle 4

Urban jungle

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Urban jungle (PDF, 639 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Karta barev Urban jungle

Další světy bydlení - podzim 2019

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x