0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 23.03.23 v 12:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Warm Welcome

Doba čtení: 2 min.
Warm Welcome

Útulná místnost plná pohodlných, teplých a přirozených prvků. Bílé, šedé a jemně žluté tóny ve spojení s textilem dotváří uvolněnou atmosféru.

Vybavení jako otevřená náruč pro vaše hosty. Folklorní prvky, přírodní materiály jako sisal, juta a ratan a velké polštáře vám zaručí pohodlí. Světle žluté a šedé tóny vytváří prostor k dýchání.

Navzdory kombinacím vzorů a materiálů vyzařuje tento prostor lehkost. Jemnou barevnou paletu vyvažuje množství detailů. Je to prostor, kde můžete upustit páru.

Warm Welcome je mírný a zároveň osobitý styl vybavení. Ideální pro ty, kteří hledají místo k osobnímu rozvoji. Místo, kde mohou být sami sebou.

 Warm Welcome
Zobrazit produkty +
 Warm Welcome
Zobrazit produkty +
 Warm Welcome
Zobrazit produkty +
 Warm Welcome
Zobrazit produkty +

Namíchejte si trendové barvy

Stačí se podívat na barevnou škálu a vybrat požadované barvy. Požadované množství si pak můžete nechat namíchat v centru míchání barev. Máte dotazy? Naši kolegové z centra míchání barev vám rádi poradí.

Karta barev Warm Welcome

Další světy bydlení, které by vás mohly zajímat

nahoru