0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 22.03.23 v 23:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Welcome Home

Doba čtení: 2 min.
Welcome Home

Welcome Home je styl vybavení s etnickým nádechem. Teplé červené tóny a retro vzory vzbuzují pocit útulnosti. Ať už zde bydlíte nebo jste pouze hostem, budete se cítit jako doma a načerpáte novou energii.

Někdy je lepší věci nekomplikovat. V tomto světě bydlení je dovoleno vše, nic nemusí mít své pevné místo. Teplé, tlumené červené tóny, měkké koberce, doplňky s lehkým etnickým nádechem: tento interiér vás okouzlí svou příjemnou útulností.

Dobrá atmosféra je zde na prvním místě. Ideální místo pro načerpání nových sil. Pocit bezpečí vyzařuje z každého koutu a nechává vás na chvíli zapomenout na okolní svět. Cítíte spojení se zemí, s rodinou a přáteli.

Welcome Home je energizující a vyrovnávající styl interiéru. Ideální pro všechny, kteří chtějí doma načerpat energii.

 Welcome Home
Zobrazit produkty +
 Welcome Home
Zobrazit produkty +

Namíchejte si trendové barvy

Stačí se podívat na barevnou škálu a vybrat požadované barvy. Požadované množství si pak můžete nechat namíchat v centru míchání barev. Máte dotazy? Naši kolegové z centra míchání barev vám rádi poradí.

Barvy Welcome Home

Další světy bydlení, které by vás mohly zajímat

nahoru