Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Wonderful home

Wonderful home

Svět bydlení Wonderful home se spoléhá na silnou koncepci barev a materiálů. Hra světla a stínů dodává místnosti podmanivý charakter.

Doba čtení: 1 min.

Kombinace žádoucí tíže a elegantní útulnosti, výrazné a sebevědomé. Napětí mezi světlem a tmou. Stabilita díky hlubokým uklidňujícím barevným odstínům.

Nejdůležitejší příslušenství: dobře umístěné světelné zdroje, které osvětlují hloubku.

Wonderful home 1
Wonderful home 3
Wonderful home 2
Wonderful home 4

Wonderful home

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Wonderful home (PDF, 526 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Karta barev Wonderful home

Další světy bydlení - podzim 2019

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x