Gardena RollUp

Kupte a vyzkoušejte.

Nyní s možností vrácení
Zakoupíte-li některý z 5 produktů řady RollUp a nebudete s ním spokojeni, můžete jej do 30 dnů od data nákupu / doručení vrátit. Peníze dostanete zpět v plné výši.

Za kvalitou našich výrobků si opravdu stojíme. Proto nabízíme možnost vyzkoušení jednoho z nejprodávanějších produktů GARDENA v kategorii Zavlažování. Pokud si zákazník v době trvání akce zakoupí jakýkoliv z 5 navijáků na hadici Gardena RollUp a nebude s ním spokojen, má možnost produkt do 30 dnů vrátit. O možnostech vrácení a detailech s tím spojených se dočtete Pravidlech níže.

GARDENA rollup

Pravidla, která potřebujete znát

  • Uvedená doba 30 dnů se počítá ode dne zakoupení, popř. (v případě e-shopu) dne doručení navijáku na hadici (hadicového boxu) Gardena RollUp.
  • Jestliže kupující-spotřebitel není se zakoupeným navijákem na hadici Gardena RollUp spokojen, má v rámci Promo nabídky právo vrátit ho před uplynutím této doby 30 dnů.
  • Vrácený naviják na hadici Gardena RollUp musí být kompletní a nesmí být jakkoli poškozený. (Za poškození se přitom nepovažuje běžné opotřebení.)
  • Spolu s vráceným navijákem na hadici Gardena RollUp musí kupující-spotřebitel předložit prodejci také originál dokladu, který prokazuje, že vrácený naviják na hadici Gardena RollUp byl zakoupen u daného prodejce a kdy se tak stalo.
  • Kupující-spotřebitel může v rámci Promo akce takto vrátit prodejci jen jeden zakoupený naviják na hadici Gardena RollUp.
  • Prodejce ověří, zda jsou splněny všechny podmínky pro vrácení navijáku na hadici Gardena RollUp, vyplývající z Pravidel, a v kladném případě vrátí kupujícímu-spotřebiteli kupní cenu.

Akce platí pro osoby starší 18 let. Podrobná pravidla níže.

GARDENA rollup