Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 27.09.23 v 11:44 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Sauny


1 výsledek
Zobrazili jste 1 výsledků z 1
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Sauny v e-shopu HORNBACH

Sauny fungují na principu horkého vzduchu, který podněcuje tělo k pocení. Vzduch v sauně ohřívají saunová kamna. Střídání tepla ze sauny a následného ochlazení trénuje srdce a krevní oběh. Saunové kabiny mají velikost cca 1,8 m2 a více. K plnému výkonu potřebují sauny delší dobu na rozehřátí.


Jak vybrat sauny?

Jste unavení a toužíte po chvilce hřejivého odpočinku? Představte si, jak sedíte v útulné sauně, vaším tělem prochází intenzivní teplo a páry provoněné éterickými oleji ve vás navozují meditační klid. Víte, že takový relax si můžete dopřát třeba každý den přímo u vás doma? Pomůžeme vám vybrat tu správnou saunu a k tomu dáme 5 rad, jak se správně saunovat.


Objednejte si saunu on-line a získejte následující výhody:

- Sauny vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru