Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.23 v 19:11 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Smart Home startovací sady pro zabezpečení domácnosti


1 výsledek
Koupit on-lineRezervovat v prodejně
Zobrazili jste 1 výsledků z 1
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Smart Home startovací sady pro zabezpečení domácnosti v e-shopu HORNBACH

Bez Smart Home startovací sady pro zabezpečení domácnosti se neobejdete. Díky Smart Home startovací sadě totiž budete mít nad svým domovem kontrolu, a to odkudkoliv. Smart Home startovací sada je propojena s aplikací a řídicí jednotkou, která vám dá vědět v případě, když pohybová čidla na dveřích a oknech spustí alarm.


Jak vybrat Smart Home startovací sady pro zabezpečení domácnosti?

Ztížit život lupičům můžete hned několika způsoby. Ukážeme vám, jak ochránit dům proti vloupání, co vše můžete udělat pro to, abyste chytře ochránili dům, a jaká smart řešení na to existují.


Objednejte si Smart Home startovací sady pro zabezpečení domácnosti on-line a získejte následující výhody:

  • Smart Home startovací sady pro zabezpečení domácnosti vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
  • Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
  • I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
  • Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
  • Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru