Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

S novou funkcí samoobslužného nakupování Self-Scan máte na své projekty ještě více času! Jednoduše si stáhněte aplikaci HORNBACH, spusťte skenování, načtěte čárový kód výrobku a zaplaťte u pokladny.

Objednání on-line
60.000 výrobků k objednání v e-shopu.

Doručení zdarma - balík nad 1000,-
Doprava balíků nad 1500 Kč zdarma.

Záruka vrácení zboží
Garance vrácení zboží do 28 dní od nákupu.

Ruku na to!
Záruka trvale nejnižších cen. Ruku na to!

Platba kartou

Aktuálně ze sortimentu

Aktuality

Vybrané značky v našem internetovém obchodě

Zchlaďte horké léto s HORNBACHem!

Léto je čas především dovolených a zábavy, ale také renovací a stavby, jak na domě, tak v zahradě. Objevte u nás váš nový zahradní nábytek, zahradní domek, přístřešek pro auto nebo vchodovou markýzu. Nechte vaši zahradu rozkvést! Nabízíme celou řadu příruček a návodů pro tvorbu vaší zahrady. V našem oddělení zahrady naleznete rostliny, osiva, zahradní substráty a hnojiva a také zahradní stavebniny pro váš projekt. Udělejte svým dětem radost a postavte na zahradě nadzemní bazén s pískovou filtrací a solárním ohřevem. Zchlaďte svůj byt mobilní klimatizací od HORNBACHu a léto bude snesitelné.

Pokud nepatříte k těm, co se oddávají letním hrátkám na zahradě, ale raději už si chcete připravit interiér na zimu, můžeme vám nabídnout nepřeberné množství podlahových krytin a koberců, koupelnového nábytku nebo interiérových dveří a zárubní.

E-shop HORNBACH, vše pro váš projekt.

Nezapomeňte, že silné projekty vyžadují profesionální stroje a nářadí. Kvalitní aku šroubovák dovede rozbušit srdce každého kutila a řemeslníka. Pokud si chcete v létě odpočinout a nabrat sílu na zimní projekty, tak si na místo klasické sekačky na trávu pořiďte robotickou sekačku. Bez nůžek na trávu, ale pravý anglický trávník nevypěstujete. Zavlažování trávníků je pro jeho perfektní růst naprosto nezbytné. V létě je nedostatek vody. Takže každá kapka vody, která neskončí v sudu na dešťovou vodu, bude vašemu trávníku chybět.

Kde je nejvýhodnější pořídit zboží za trvale nejnižší ceny?

V HORNBACHu vám rádi poradíme s vašimi zahradními, stavebními a bytovými projekty. Pomocí našich projektových návodů pro zahradu, stavbu nebo koupelnu a sanitární zařízení zvládnete vše mnohem snadněji. Ukážeme vám, jak na to a vy se budete moci rovnou pustit do díla! Vy máte schopnosti, my zkušenosti!

Všichni naši zákazníci již vědí, že u HORNBACHu díky záruce trvale nejnižších cen pořídí celý náš sortiment za nejvýhodnější ceny. Pro realizaci svých projektů zakupte nářadí a stroje v jedné z prodejen HORNBACH nebo online v e-shopu.

Čerpejte novou inspiraci z našich návodů. Rozviňte své nové nápady na další kutilské projekty, kterými zkrášlíte dům i zahradu a samozřejmě také oslní vaše sousedy.

HORNBACH S námi to zvládnete.

Zobrazit více
nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x