Stvořeno pro poctivou tvrdou práci. Stvořeno pro práci venku. Stvořeno pro vás.

To vše je Jonsered, profi značka nejen lesnických strojů. Švédská firma Jonsered je průkopníkem v oblasti řetězových pil. V roce 1954 vyrobila firma první řetězovou pilu, kterou mohla obsluhovat jen jedna osoba a způsobila tím revoluci v lesnictví. Tato značka představuje profesionální výrobky, které jsou technicky prosté a dokonalé. Jejich výsadou jsou funkce, dlouhá životnost a odolnost. Jako součást skupiny Husqvarna Group stojí v popředí především myšlenka kvality. A proto se na značku Jonsered můžete spolehnout.

60 let praxe s vývojem řetězových pil

Díky svému švédskému původu Jonsered symbolizuje sílu, drsnou povahu a každodenní tvrdý život. Život a práce v souladu s přírodou bez ohledu na počasí. To vše ve spojení se skutečně žhnoucí vášní charakterizuje tuto kvalitní značku ze skupiny Husqvarna.

Profesionální výrobky Jonsered EXKLUZIVNĚ v HORNBACHu

Značka Jonsered

Řetězové pily

Žádné technické hračičky, žádné zbytečnosti. Řetězové pily Jonsered sází na osvědčené funkce, nejlepší řešení a co nejdelší životnost namísto vypiplaného designu. Stroje jsou mimořádně výkonné a jsou přesně tím pravým pro vaší nejtvrdší práci.

Turbodmychadlové čištění vzduchu Jonsered odstraňuje až 97 % řezného prachu z nasávaného vzduchu předtím, než se dostane do vzduchového filtru. Díky technologii AntiVib® jsou efektivně tlumeny vibrace řetězové pily. To šetří paže a ruce. Stejně jako technologie Spin Start™, která usnadňuje startování a snižuje tažný odpor startovacího lanka až o 40 %. Tak ušetříte sílu na skutečnou práci.

Značka Jonsered

Sekačky na trávu

Pokud chcete správně posekat trávník, tak potřebujete také ten správný přístroj. V detailech se sekačky na trávu od sekaček Jonsered znatelně odlišují. Elektrické startování pomocí tlačítka nastartuje motor rychle a snadno. Výšku záběru můžete nastavit pomocí jediné páky. Kolečka mají dvojitá kuličková ložiska, díky čemuž se se sekačkou dobře jezdí a ještě k tomu déle vydrží. Proto vám sekačka na trávu nebude brát více času, než je nezbytně nutné.

Zahradní traktory

Musíte posekat opravdu velký kus trávníku? Tak to určitě nechcete vysypávat sběrný koš na trávu každé dvě minuty. U zahradních traktorů Jonsered je sběrný koš na trávu dostatečně objemný a lze ho vyprazdňovat také ze sedadla řidiče. Variabilní rychlost pohonu vám zaručí opravdovou radost z jízdy díky hydrostatické převodovce, u které se řídí rychlost a směr pomocí jediné páky. Nasednete i vystoupíte zcela pohodlně, protože široký průlez zajišťuje ještě větší prostor pro nohy. V závislosti na ročním období a vašich potřebách můžete zahradní traktor Jonsered doplnit o vhodné vybavení.

Značka Jonsered

Křovinořezy

Vyžínače a křovinořezy, které používají pouze profesionálové. I zde tlumí vibrace technologie AntiVib®, která šetří vaše paže. Motor s technologií Clean Power™ zajišťuje vysoký točivý moment v širokém rozpětí počtu otáček a snižuje tím spotřebu paliva o 20 % a vznik škodlivých emisí o 75 %. Díky komfortní rukojeti s úchopem budete pracovat déle.

Palivové čerpadlo plní karburátor, takže je při startování okamžitě k dispozici dostatek paliva pro vytvoření směsi vzduchu a paliva, která usnadňuje proces startování. Přitom pomáhá také technologie Spin Start™, která snižuje tažný odpor o 40 %. Díky tomu motor rychleji naskočí.

Značka Jonsered

Nůžky na živý plot

Jsou ideálním partnerem pro práci na zahradě. Nůžky na živý plot Jonsered. Díky technologii AntiVib®, která tlumí vibrace, můžete pracovat déle a uvolněněji. Motor s technologií Clean Power™ umožňuje rychlejší a efektivnější práci a zajišťuje šetrnější spotřebu a vznik menšího množství škodlivých emisí. Díky rukojeti s měkkým úchopem máte přístroj pěkně pod kontrolou a díky palivovému čerpadlu a technologii Spin Start™ je startování rychlé a snadné.

Vysavače a fukary na listí

A tady přichází vaše turbo. Fukary na listí vám usnadní práci a budou šetřit vaše záda. Přístroje Jonsered jsou optimálně vyvážené a nabízejí dostatečný výkon. Několika pohyby rukou se z fukaru stane vysavač listí.

Značka Jonsered

Ochranné pracovní oblečení

Když běží motorová pila na plné obrátky, ukrývá v sobě pořádnou porci síly. Chraňte se při práci tím správným oblečením - dlouho vydrží a díky tomu, že je strečové, tak v něm máte i dostatečnou volnost pohybu.

Značka Jonsered

Příslušenství Jonsered

Aby vysoce kvalitní přístroje Jonsered vydržely ještě mnohem déle, je nutná pravidelná údržba. Exkluzivně v HORNBACHu naleznete vše, co potřebujete pro to, aby váš přístroj Jonsered byl stále v dobré kondici.

Značka Jonsered