0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 05.10.22 v 17:40 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-0
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-1
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-2
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-3
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-4
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-5
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-6
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-7
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-8
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-9
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-10
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-11
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-12
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-thumb-13
Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart-0
Obrázek 1 z 14
Concept

Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart

2680,00 CZK * / ks

Č. výr. 10316364
 • Označení modelu: CA1030 Čistička vzduchu Perfect Air Smart
 • Velikost prostoru do max.: 75 m³
 • Barva: Bílá, Černá
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 5 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
Dodací lhůta cca 3 týdny

Informace o výrobku

 • Označení modelu CA1030 Čistička vzduchu Perfect Air Smart
 • Příkon max. 40 W
 • Cirkulace vzduchu max. 200 m³/h
 • Velikost prostoru do max. 75 m³
 • Velikost prostoru max. do 30 m²
 • Hladina hlučnosti max. 55 dB (A)
 • Vybavení/funkce <ul><li>4 stupně filtrace vzduchu (předfiltr, uhlíkový filtr, HEPA filtr + ionizátor)</li><li>Mobilní aplikace Concept Home</li><li>3 rychlosti čištění vzduchu</li><li>Časovač (1, 2, 4 a 8 hodin, v mobilní aplikaci neomezeně)</li><li>Senzor prachových částic s LED displejem</li><li>Dálkový ovladač</li><li>Držadla pro přenos</li><li>Funkce připomenutí výměny filtrů</li></ul>
 • Barva Bílá, Černá
 • Použití Interiér
 • Hmotnost 5 kg
 • Druh výrobku Čištič vzduchu
 • EAN 8595631006801
 • Číslo výrobku dodavatele CA1030

Datové listy

Popis

Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart

Čistší s každým nádechem. Čistička vzduchu Smart Control CA1030 vám pomůže z místnosti odstranit škodliviny, které v domácnostech vznikají nebo tam pronikají z venkovního prostředí. Disponuje 3 rychlostmi čištění vzduchu a výkonem 200 m3/h. Je tichá, snadno přenositelná a vhodná do místností o velikosti až 30 m2. Díky modernímu designu nenaruší vzhled interiéru. Je vybavena časovačem s nastavením až na 8 h a praktickou dětskou pojistkou. Pomůže zmírnit příznaky alergií, chronických i akutních onemocnění dýchacího ústrojí, srdce a cév. Odstraňuje z ovzduší prach, různé typy alergenů, bakterie, viry, zápach, smog a další nebezpečné látky. Dopřejte si kvalitnější a zdravější vzduch.

4násobná filtrace: Filtrace je nejdůležitější část čističky, která rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Model CA1030 je vybaven 4násobným filtračním systémem, který zachytí znečištěné látky a zamezí jejich dalšímu šíření. Dokáže odstranit až 99 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Každá jednotlivá filtrační vrstva zachytí specifické druhy nečistot a vzájemnou součinností je dosaženo dokonale čistého ovzduší ve vaší domácnosti. Díky pokročilé technologii si sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny.Senzor kvality ovzdušíČistička je opatřena citlivým senzorem znečištění, díky kterému v reálném čase vidíte míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Po spuštění pracuje v plně automatizovaném režimu, takže se nemusíte o nic starat. Sama si načte aktuální stav a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost čištění. Přesná hodnota se zobrazí na přehledném LED displeji.Mobilní aplikace Concept Home. Čističku můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Na dálku ji spustíte nebo vypnete, upravíte rychlost čištění, zjistíte stav filtrů nebo třeba zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti, kde se právě nachází. A pokud nejste fanoušci aplikací, můžete ji ovládat přes dálkový ovladač nebo pomocí tlačítek přímo na displeji.Charakteristika filtrůPrachový filtr – zachytí hrubé nečistoty z ovzduší, jako jsou prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistotyKarbonový filtr – pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary různého původu, jako např. formaldehyd (uvolňuje se např. z nových podlah, nábytku nebo stavebního materiálu), benzen nebo cigaretový kouřHEPA filtr 13 –zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.)Ionizátor – zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu, které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší a mají pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, soustředěnost, výkonnost a pomáhají proti bolestem hlavy. Zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraňuje cigaretový kouř.Co je to PM2,5?Jsou to částice poletující v ovzduší, jejichž maximální průměr je 2,5 mikrometru. Pro reálnou představu se jedná o částice, které jsou v průměru až 28x menší než průměr lidského vlasu a 36x menší než zrnko písku. Vdechnutím mohou mít tyto nečistoty neblahý vliv na zdraví člověka.

Technické parametry:
- Atraktivní design vhodný do moderních prostorZachytí částice, alergeny, pyl, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plísní
- 4 stupně filtrace vzduchu (předfiltr, uhlíkový filtr, HEPA filtr + ionizátor)
- Cirkulace vzduchu: 200 m3/h
- Vhodné do místnosti velikosti až 30 m2
- Mo

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru