0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 06.10.22 v 13:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Probiotika pro rajčata WEIKI 06-thumb-0
Probiotika pro rajčata WEIKI 06-thumb-1
Probiotika pro rajčata WEIKI 06-0
Obrázek 1 z 2

Probiotika pro rajčata WEIKI 06

245,00 CZK * / ks
(980,00 CZK * / l)

Č. výr. 10367327
 • Provedení: Koncentrát
 • Využití: Ošetřování / péče o rostliny
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Vyzvednutí zdarma
připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
10 ks okamžitě k dispozici
Zahrada, Vnitřní

Informace o výrobku

 • Účinné látky -
 • Přednosti výrobku Weiki jsou čistě přírodní a ekologická probiotika neboli prospěšné mikroorganismy pro rostliny. Zlepšují vitalitu rostlin, zvyšují jejich plodnost a podporují je v růstu.
 • Návod k použití Lahvičku vyndejte z tuby, dobře protřepejte a můžete se pustit do přípravyrnprobiotické zálivky. Dávkovat můžete pomocí víčka – jedno víčko weiki vystačí rnna sedm litrů vody. Hotovo. Zálivku aplikujte přibližně jednou za deset dní.rnRostlinám prospěje i probiotická sprška přímo na listy nebo květy. Viditelnérnvýsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku.
 • Druh výrobku Péče
 • Provedení Koncentrát
 • Obsah 250 ml
 • Oblast využití Exteriér
 • Využití Ošetřování / péče o rostliny
 • Vhodné pro Zelenina
 • Období používání -
 • EAN 8594199300291
 • Číslo výrobku dodavatele 06WEIKI

Datové listy

Popis

WEIKI 06 PROBIOTIKA PRO RAJČATA

Ke zdravému růstu, plodnosti a pohodě potřebují rajčata miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki rajčata lépe zakoření, porostou a budou více plodit. Vy sklidíte větší úrodu i sladší rajčátka a rostliny budou celkově v lepší kondici. Výsledky uvidíte už po měsíci.

Voňavá, sladká, výtečná – rajčata jsou božská a my pro ně máme speciální manu. To aby byla zdravá, odolná a silná.
Zlepší chuť keříkových rajčat, tyčkových rajčat, balkonových rajčat, divokých rajčat a všech dalších druhů a typů rajčat.

Co jsou probiotika pro rajčata a jak fungují?
Keře rajčat se moc neliší od nás. V lidském těle žijí miliardy mikroorganismů s obrovským vlivem na naše zdraví, odolnost i pohodu. Totéž platí pro rostlinnou říši. I v těle rostlin žijí miliardy neviditelných užitečných pomocníků. Kořeny jsou ponořené do půdního bakteriálního světa, který rajčatům pomáhá přijímat živiny, růst, přizpůsobit se změnám a chrání je před nemocemi i stresem. Za to rostliny užitečným bakteriím servírují potravu v podobě cukru z kořenových výměšků.
Užitečných bakterií ale bývá z různých důvodů málo a všude číhají patogeny, které mohou mít na rostlinu devastující vliv. Probiotika weiki se sedmi kmeny pečlivě zvolených, vzájemně se podporujících užitečných bakteriálních kmenů se postarají o to, aby bylo užitečných bakterií zase dost, vaše rajčata dokázala odolat patogenům a aby skvěle prospívala a bohatě plodila.
Posílením tábora užitečných bakterií zkrátka rajčatům zajistíte snazší život. Výsledek? Lepší zdraví rostlin, větší a sladší plody.

Jak rajčatům užitečné bakterie weiki pomohou?
· Povzbudí rajčata k růstu, vitalitě a plodnosti.
· Zlepší zdraví a přirozenou obranyschopnost rajčat. Jsou skvělou prevencí, protože vytvářejí kyselinu mléčnou a další látky, které znepříjemňují život patogenům.
· Povzbudí bylinky k tvorbě kořenových výměšků, kterými se bakterie živí, a tím posílí jejich kořenový systém.
· „Předžvýkají“ těžko stravitelné živiny do formy, kterou bylinky dokážou snadno využít. Lepší výživa má pozitivní vliv na chuť a vůni.
· Zpomalí případný nástup nemoci, zmírní její průběh. Rajčata se rychleji zregenerují.
· Dodají rajčatům sílu zvládat stres, změny prostředí, bojovat se suchem, mrazíky nebo lijáky a bránit se chorobám i škůdcům. To díky produkci fytohormonů.
· Průběžně rajčatům naservírují potřebnou dávku fosforu a draslíku. Díky tomu pak sklidíte sladší a větší úrodu.
· Probiotika jsou zcela neškodná a ekologická, takže jimi můžete úplně bez obav ošetřit všechny druhy rajčat.

Jak weiki pro rajčata používat?
Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Rostliny zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy nebo květy.
Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní.
Pro představu: Jedna lahvička probiotik pokryje spotřebu třeba 12 velkých rajčatových keřů za sezonu.
Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Rajčata budou celkově vitálnější a v lepší kondici.

Více informací k výrobku WEIKI naleznete v dokumentu v záložce Datové listy.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru