0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.22 v 9:07 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Probiotika pro zeleninu WEIKI 02-thumb-0
Probiotika pro zeleninu WEIKI 02-thumb-1
Probiotika pro zeleninu WEIKI 02-0
Obrázek 1 z 2

Probiotika pro zeleninu WEIKI 02

245,00 CZK * / ks
(980,00 CZK * / l)

Č. výr. 10367325
 • Provedení: Koncentrát
 • Využití: Ošetřování / péče o rostliny
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Vyzvednutí zdarma
připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
8 ks okamžitě k dispozici
Zahrada, Vnitřní

Informace o výrobku

 • Účinné látky -
 • Přednosti výrobku Weiki jsou čistě přírodní a ekologická probiotika neboli prospěšné mikroorganismy pro rostliny. Zlepšují vitalitu rostlin, zvyšují jejich plodnost a podporují je v růstu.
 • Návod k použití Lahvičku vyndejte z tuby, dobře protřepejte a můžete se pustit do přípravyrnprobiotické zálivky. Dávkovat můžete pomocí víčka – jedno víčko weiki vystačí rnna sedm litrů vody. Hotovo. Zálivku aplikujte přibližně jednou za deset dní.rnRostlinám prospěje i probiotická sprška přímo na listy nebo květy. Viditelnérnvýsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku.
 • Druh výrobku Péče
 • Provedení Koncentrát
 • Obsah 250 ml
 • Oblast využití Exteriér
 • Využití Ošetřování / péče o rostliny
 • Vhodné pro Zelenina
 • Období používání -
 • EAN 8594199300253
 • Číslo výrobku dodavatele 02WEIKI

Datové listy

Popis

WEIKI 02 PROBIOTIKA PRO ZELENINU

Ke zdravému růstu, odolnosti, vitalitě a plodnosti potřebuje zelenina miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki zelenina lépe zakoření, poroste a nasadí více květů. Vy sklidíte větší úrodu a sladší rajčata nebo papriky a rostliny budou celkově v lepší kondici. Výsledky uvidíte už po měsíci.

Namíchali jsme speciální směs přátelských bakterií, které si rozumějí se zeleninou všech druhů, tvarů i barev.
Ocení ji například rajče, paprika, okurka, cuketa, dýně, lilek, salát, kedluben, ředkev, mrkev, celer, petržel, řeřicha, cibule, červená řepa, květák, brokolice, zelí, kapusta.

Co jsou probiotika pro rostliny a jak fungují?
Rostliny se moc neliší od nás. V lidském těle žijí miliardy mikroorganismů s obrovským vlivem na naše zdraví, odolnost i pohodu. Totéž platí pro rostlinnou říši. I v těle rostlin žijí miliardy neviditelných užitečných pomocníků. Kořeny jsou ponořené do půdního bakteriálního světa, který zelenině pomáhá přijímat živiny, růst, přizpůsobit se změnám a chrání ji před nemocemi i stresem. Za to rostliny užitečným bakteriím servírují potravu v podobě cukru z kořenových výměšků.

Užitečných bakterií ale bývá z různých důvodů málo a všude číhají patogeny, které mohou mít na zeleninu devastující vliv. Probiotika weiki se sedmi kmeny pečlivě zvolených, vzájemně se podporujících užitečných bakteriálních kmenů se postarají o to, aby bylo užitečných bakterií zase dost, vaše zelenina dokázala odolat patogenům a aby skvěle prospívala.

Posílením tábora užitečných bakterií zkrátka zelenině zajistíme snazší život. Výsledek? Lepší zdraví rostlin a větší a kvalitnější sklizeň.

Jak zelenině užitečné bakterie weiki pomohou?
· Povzbudí zeleninu k růstu, vitalitě a větší plodnosti.
· Zlepší zdraví a přirozenou obranyschopnost rostlin. Jsou skvělou prevencí, protože vytvářejí kyselinu mléčnou a další látky, které znepříjemňují život patogenům.
· Povzbudí zeleninu k tvorbě kořenových výměšků, kterými se bakterie živí, a tím posílí její kořenový systém.
· „Předžvýkají“ těžko stravitelné živiny do formy, kterou rostliny dokážou snadno využít. Lepší výživa má pozitivní vliv na plodnost.
· Zpomalí případný nástup nemoci, zmírní její průběh. Rostlinky se rychleji zregenerují.
· Dodají rostlinám sílu zvládat stres, změny prostředí, bojovat se suchem, mrazíky nebo lijáky a bránit se chorobám i škůdcům. To díky produkci fytohormonů.
· Průběžně rostlinám naservírují potřebnou dávku fosforu a draslíku. Díky tomu pak sklidíte třeba sladší rajčata nebo papriky. Zeleniny se také urodí víc.
· Probiotika jsou zcela neškodná a ekologická, takže jimi můžete úplně bez obav ošetřit i kořenovou zeleninu, květák nebo saláty.

Jak weiki pro zeleninu používat?
Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Zeleninu zalijte nebo jí dopřejte probiotickou spršku přímo na listy, květy, nebo dokonce plody.
Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní.
Pro představu: Jedna lahvička probiotik pokryje spotřebu třeba 12 velkých rajčatových keřů nebo cca 10 m2 zeleninového záhonku na celou sezonu.
Viditelné výsledky

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru