Snídaně Zdarma

Vážení PROFI zákazníci

I přes zvyšující se náklady ve všech oblastech, Vám budeme i nadále poskytovat výhodu HORNBACH profisnídaně. Bohužel, i my musíme na vysoký nárůst nákladů reagovat, a proto zvyšujeme minimální cenu nákupu pro získání profisnídaně z 250Kč na 500Kč. Částka 100Kč za nákup nad 500Kč zůstává beze změny. Platnost této úpravy je od 1. dubna 2023.
Věříme, že i nadále budete s výhodou profisnídaně spokojeni.

Snídaně pro profi zákazníky ZDARMA Po-Ne do 11:30

Profi zákazníci často nakupují v HORNBACHu v ranních a dopoledních hodinách a nezbývá jim tak čas na pořádnou snídani. Nyní si mohou vychutnat snídani ještě výhodněji. Snídani v hodnotě 100 Kč si bude moci dopřát každý zákazník, který se u pokladny při nákupu nad 250 Kč prokáže kartou HORNBACH ProfiCard.

Už navíc není třeba vybírat si z předdefinovaných snídaňových menu. Je jen na vás, jakou pochoutkou se rozhodnete nastartovat svůj den.

Jak to funguje?

  • Každý profi zákazník, který se při nákupu nad 250 Kč prokáže na pokladně kartou HORNBACH Proficard, obdrží poukázku v hodnotě 100 Kč, kterou může v pekárně/bufetu vyměnit za cokoliv podle svého výběru v hodnotě 100 Kč.
  • Poukázky se vydávají do 11:00 h a je možné je uplatnit do 11:30 h. Získat i uplatnit poukázku lze každý den od pondělí do neděle. Platnost poukázky je jeden týden.
  • Na jednu kartu může být vydána maximálně jedna poukázka na jeden nákup denně.

Zastavte se do HORNBACHu na ještě výhodnější profi snídani!