Návody

Barvy a tapety

 Barvy a tapety

Není nic krásnějšího, než se skutečně odreagovat při navrhování svých vlastních stěn. Vytvořte si uklidňující a inspirativní prostředí podle svých vlastních představ. Barvy na zdi a vnitřní omítky nabízejí obrovskou škálu možností.

Příprava zdí je velmi důležitá a tak byste měli vědět, jak na štukování stěn nebo jak efektně stěny upravit. Potřebujete se dozvědět, jak nalepit tapety podle typu? Tady vám poradíme, jak lepit vliesové tapety, jak vytapetovat stěny a strop nebo jak nalepit tapetové bordury.
Tapety nejsou vaším šálkem kávy? Návod, jak vymalovat interiér pro vás máme také! Abyste byli před nákupem a výběrem barev dobře připraveni, načerpejte informace z článků, kde najdete 10 nejčastějších otázek při výběru tapety na zeď nebo výhody barev HORNBACH. Kalkulačka tapet vám zase usnadní plánování. Směle do toho, s námi to zvládnete!

Návody a poradenství

Jak lepit vliesové tapety na zeď

Tak jednoduché to ještě nebylo. Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle zrenovujete své místnosti. Natřete stěnu lepidlem, přiložíte tapetu, rozbalíte ji, pruh dole uříznete a hotovo. A že je to opravdu snadné, uvi ...více