Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 27.09.23 v 0:37 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Kuchyňské centrum

Kuchyňské centrum

V našem Kuchyňském centru si vybere opravdu každý. Ať už hledáte pouze jednoduché řešení do pronájmu či na chatu, nebo právě zařizujete domov vašich snů. Náš odborný tým je tu pro vás, od jednoduchého poradenství, přes komplexnější plánování až po montáž.

Najdete zde značkové spotřebiče pro všechny nároky a rozpočty, vše na jednom místě, přehledně a srozumitelně.

Ochotný odborný tým vám pomůže s výběrem podlahových krytin, dveří, barevným sladěním i s projektem koupelny a vůbec vším pro váš útulnější domov. Stačí se pouze objednat.

Díky přímému nákupu od výrobce, vám navíc můžeme nabídnout kuchyň podle vašich představ za bezkonkurenční cenu.

Prodejny s Kuchyňským centrem

Plánování kuchyní je dostupné ve všech prodejnách HORNBACH.

Kuchyňské centrum 2

Od poradenství až po montáž

V příjemném prostředí na jednom místě

Naše projektové centrum nabízí komplexní poradenství v oblasti bydlení. Certifikovaní prodejci pracují v 3D programech, aby vaše představa bydlení byla co možná nejpřesnější. Nabízíme pomoc nejen s kuchyní, ale i koupelnou, výběrem podlahových krytin, osvětlením a mnoho dalšího.

kuchyňské centrum

4 kroky k vysněné kuchyni

Krok 1: Inspirace

V naší inspirativní výstavě kuchyní najdete vše, co si pro vaši novou kuchyni přejete. Zde je malá ochutnávka. Nechte se inspirovat nyní!

Krok 2: Poradenství

Odborné poradenství o všem, co vaše kuchyně potřebuje. Po podrobném rozhovoru a na základě vašich podkladů zpracuje školený prodejce firmy HORNBACH předběžný návrh vhodného dispozičního řešení pro funkční kuchyňskou sestavu.

Krok 3: Plánování

Navrhneme celý váš prostor ve 3D programu, se všemi detaily. Náš balíček služeb zahrnuje vše od detailního návrhu, přes profesionální zaměření až po samotnou realizaci.

Krok 4: Montáž

Využijte naší služby montáže a svěřte práci odborníkům. Využijte snížené sazby DPH pro bydlení a dvouletou zárukou na řemeslné práce.

Možnosti plánování kuchyňské linky

Možnosti plánování kuchyní

Zde je to pravé místo, kde vám usnadníme cestu k vaší vysněné kuchyni. V kuchyňských centrech HORNBACH se vaše představy o nové kuchyni promění v realitu. Naleznete zde spoustu inspirace, svěžích nápadů, krásných kuchyňských sestav a k tomu i praktické tipy. Zkrátka vše, co potřebujete k tomu, abyste doma měli kuchyni, jakou jste si vždy přáli.

Pokud se rozhodnete vybrat si vaši novou kuchyni v HORNBACHu, pomůžeme vám se vším od zaměření, plánování a montáže až po kompletní financování. Po celou dobu vám pak bude k dispozici náš tým odborných poradců, který vám cestu k vysněné kuchyni ještě usnadní.

V kuchyňském centru HORNBACH lze vaši vysněnou kuchyň plánovat následujícími způsoby:

1) Vizualizace kuchyňské linky

Nechte si ve vaší prodejně naplánovat kuchyňskou linku vašich snů za zálohu 1000,- Kč. Záloha je vratná, při odebrání materiálu nad 10.000,- Kč v oddělení kuchyní.

Co potřebujete

Pro zhotovení návrhu je třeba donést ideálně půdorysný nákres s rozměry současného stavu prostoru pro vaši kuchyň. Nezapomeňte na výšku stropu, umístění dveří, oken a všech instalací.

Kuchyně zaměření
Kuchyně zaměření

2) Vizualizace kuchyňské linky se zaměřením naším řemeslníkem

Pošleme přímo k vám našeho řemeslníka, který si celý prostor nejprve zaměří. Následně vám náš školený poradce upraví vizualizaci kuchyňské linky na základě přesných rozměrů. Stačí zajít na vaší prodejnu a uhradit zálohu 1000 Kč. Záloha je vratná, při realizaci montáže.
Využijte možnost snížené sazby DPH při koupi kuchyně s montáží a dvouletou záruku na řemeslné práce.

Cena zahrnuje

Příjezd a odjezd řemeslníka na místo zaměření do 20 km od HORNBACHu - nad 20 km bude účtováno individuální dopravné.

Vizualizace vždy zahrnují dvě bezplatné změny návrhu.

Plánování kuchyní nezpracováváme na počkání. Je třeba se objednat.

nahoru