Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x

Aktuality

Aktuality Svolávací akce Kronospan

Informace k produktovému upozornění Kronospan

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

rádi bychom Vám poskytli co nejlepší poradenství a podporu v případě produktového varování firmy Kronospan CR ohledně dřevotřískových desek P3 (podkladových desek) s P+D.

Aktuality Katalogy HORNBACH

Katalogy HORNBACH

Ceny v těchto katalozích jsou trvale nejnižší, a jsou garantovány minimálně do uvedeného data na poslední straně katalogu. Berte prosím na vědomí aktuálnost cen a dostupnosti zboží. Za chyby a omyly v textu, tiskové chyby a za barevné odchylky u zobrazení neručíme.
Všechny ceny včetně DPH.
Aktuální leták najdete také ve své prodejně.

Aktuality HORNBACH blog - nové návody každý týden

Nové návody každý týden

Každý týden nové téma, zajímavosti, návody, rady a tipy pro ještě větší, složitější a krásnější projekty. Pro vaše projekty!

Aktuality Rodinný projektový den

Rodinný projektový den

Přijďte se k nám aktivně pobavit s celou rodinou. Budete si moct vyrobit skládací stoličku nebo vyzkoušet svojí zručnost s vysokotlakým čističem.

22. a 23.9.

Aktuality Brit Care akce v HORNBACHu

Brit Care poradenská a předváděcí akce

Zastavte se před vaší prodejnou HORNBACH na promostánku společnosti Brit pro vzorečky nových krmiv, výživové poradenství, nebo pro dárek.

Aktuality Wagner stříkací pistole W400

Wagner stříkací pistole - předváděcí akce

Zveme vás na předváděcí akci značkové stříkací techniky firmy WAGNER do vaší nejbližší prodejny HORNBACH , kde si budete moci vyzkoušet pohodlnější způsob aplikace barev stříkací pistolí Wagner Wall Sprayer W 400 . Budete mít možnost se přesvědčit, že malování a natírání může být i zábava.

Aktuality Předváděcí akce - Trendy v interiérovém designu

Aktuální předváděcí akce v prodejně HORNBACH

Navštivte naší předváděcí akci "Světy bydlení" od 31.8. do 27.10.2018 ve vaší prodejně HORNBACH! Vysvětlíme vám, jak můžete stylově předělat své podlahy a stěny.

Aktuality Aktuálně ze zahrady - vyvýšené záhony

Aktuálně ze zahrady

Po horkém létě je práce na zahradě opět příjemná. A práce je tu ještě dost! Zjistíte, co můžete udělat na podzimní zahrádce, aby byla připravená na zimu.
Přijďte se podívat do oddělení zahrady od 29.8. do 29.9.

Aktuality Světy bydlení 2018 podzim

Světy bydlení - podzim 2018

HORNBACH vám představuje aktuální trendy bydlení na podzim a zimu 2018!
Najdete tu nápady na moderní, klasický, přírodní a kreativní interiérový design - koncepty pro každý vkus.

Aktuality Machr

Machr - video blog

Motorka ze dřeva, domek na stromě na třech kolech, obojživelné vozidlo - projekty skutečných machrů. Objevte historky z dílen celého světa.

Aktuality kreslo larsen 2400x1600

Edice Dílo - Křeslo od Sigurda Larsena

„Křeslo, které splňuje všechny nároky na dobrý design, ale je dostupné pro každého.“– Sigurd Larsen

Online pomocníci pro plánování

HORNBACH Plánovač místností HORNBACH

HORNBACH Plánovač podlah a stěn

Volá váš interiér po změně? Anebo byste si chtěli přetvořit interiér podle svých představ? Tak to je poté načase pustit se do projektu. Jen klid! S plánovačem místností HORNBACH zvládnete i tento úkol!

HORNBACH Prolux Color Simulator

On-line plánovač barev

Hledáte inspiraci pro vhodnou kombinaci odstínů na stěnách vašeho interiéru nebo se nemůžete rozhodnout pro barvu fasády vašeho domu? Rozhodování vám pomůže ulehčit on-line aplikace Prolux Color Simulator.

nahoru