V HORNBACHu vám naši designéři pomohou navrhnout vysněnou koupelnu.

Koupelna je místem, kde se chcete cítit dobře. Je to místo, kde si potřebujete odpočinout, smýt ze sebe celý den, nabrat nové síly, udělat něco pro své zdraví a celkovou pohodu. Přesně proto musí být vaše koupelna navržená s citem pro detail, prostor a možnosti. Od pečlivě vybraných barev, materiálů až po konkrétní potřeby všech členů domácnosti.

Podělte se s námi o své potřeby a my vám je pomůžeme realizovat.

Nechte se unést kombinací barev a vybavení, které vám Centrum koupelen nabízí. Budeme vašimi průvodci. Pro lepší představu vám ve 3D programu navrhneme koupelnu vašich snů. Pomocí animace na vlastní oči uvidíte, jak spolu vybrané obklady a produkty fungují, a jak bude v reálu vaše představa vypadat.

Zprostředkujeme vám také montáž odbornou a prověřenou firmou.

Koupelnové centrum najdete v těchto prodejnách:

HORNBACH Čestlice

HORNBACH Praha - Velká Chuchle

HORNBACH Praha - Černý Most

HORNBACH Praha - Řepy

HORNBACH Plzeň

HORNBACH Ostrava - Vítkovice

HORNBACH Olomouc


Provozní doba Koupelnového centra: Po-Ne: 8:00 - 20:00.


Nebo využijte služby Videoporadenství a naplánujte si koupelnu z pohodlí domova.

Inspiraci najdete i online. Připravili jsme pro vás několik vzorových koupelen

Vizualizace koupelny

Nechte si v prodejnách s koupelnovým centrem naplánovat koupelnu vašich snů za zálohu 1.500,- Kč.

Záloha je vratná, při odebrání materiálu v hodnotě nad 10.000,- Kč v oddělení sanity a to do 3 měsíců od zaplacení vizualizace.

Co k tomu potřebujete?

Pro zhotovení návrhu je třeba donést ideálně půdorysný nákres (technický výkres) s rozměry současného stavu prostoru koupelny. Nezapomeňte na výšku stropu, umístění dveří, oken a všech instalací.


Na poprvé to nevyšlo? Bezplatně vám uděláme dvě změny návrhu.
koupelna vizualizace1

Zaměření a realizace koupelny

Využijte možnost realizace vaší koupelny odbornou montážní firmou. Za poplatek 1.000 Kč přijede na zaměření odborný technik, který zpracuje nabídku prováděných prací.
Následně v Koupelnovém centru HORNBACH zpracujeme celkovou nabídku potřebného stavebního materiálu, vybraného vybavení a připojíme cenu prací do jedné zakázky. Při realizaci montáže je částka 1.000 Kč vratná. Zároveň můžete využít nižší sazbu DPH při realizaci pro bydlení.

Cena zahrnuje:

Příjezd a odjezd zaměstnance na místo zaměření do 20 km od prodejny HORNBACH - nad 20 km bude účtováno individuální dopravné.

koupelna instalace

Plánování koupelen nezpracováváme na počkání. Je třeba se objednat.

Pestrá nabídka vás ohromí

Od A jako armatury až po Z jako závěsné WC.

V Koupelnovém centru najdete vše, co pro vaši oázu pohody potřebujete. Věnujeme pozornost každému detailu v koupelně a nabízíme mnoho možností. Velké množství sortimentu máme na skladě. Speciální vybavení nebo exkluzivní designové kousky pro vás rychle a bez problémů objednáme a dodáme.

Z nepřeberné nabídky mnoha výrobců pro vás najdeme výrobky a novinky s nejlepším poměrem cena-výkon. Od designové vany až po nábytek, který si sami sestavíte. Tak můžete na cestě k vaší koupelně snů ušetřit.

Velký výběr vám pomáhá ušetřit. Nabízíme vám koupelnová řešení pro každé prostorové uspořádání a kvalitní produkty v jakékoliv cenové kategorii.
Nechte se inspirovat a objevte působivé možnosti kombinování.

Naši pravidelně školení odborní poradci vám při výběru správných produktů rádi pomohou.

koupelna značky