0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Svátek 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.07.22 v 7:00 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Koupelnové centrum

Doba čtení: 4 min.
Bad planen

Prohlédněte si možnosti plánování koupelny v Koupelnových centrech HORNBACH v Praze Čestlicích a v Praze Velké Chuchli. Od první vizualizace až po samotnou montáž.

Koupelna je nejen místo očisty těla, ale i ducha. Útulné prostředí je důležité pro relaxaci a psychickou pohodu po náročném dni. Proto musí být koupelna naplánována s pečlivým výběrem barev a zařízení s důrazem ne konkrétní potřeby všech členů domácnosti. Pojďte se podělit o své potřeby a my vám citlivě pomůžeme s realizací.

Nechte se provést naším odborným týmem - na naší velké výstavní ploše v Centru koupelen naleznete celou řadu kombinaci barev a předmětů, která vás očarují. Nechte si pro lepší představu navrhnout koupelnu vašich snů ve 3D programu, který realisticky animuje vybrané obklady i předměty. Náš odborný tým navíc vdechne vizualizaci váš osobitý styl.

Zprostředkujeme také montáž odbornou a prověřenou firmou.

Centrum koupelen najdete v těchto prodejnách

Praha Čestlice

Praha Velká Chuchle

Provozní doba Koupelnového centra Po-Ne: 8:00 - 20:00

Možnosti plánování koupelen

Inovativní návrhy koupelen dle vašich představ

Koupelna je místo, kde ráno začínáte svůj den a večer ho zde končíte. Proto je třeba novou koupelnu pečlivě naplánovat až do nejmenších detailů. Navštivte naše koupelnové studio a přesvědčte se sami. My se postaráme o zbytek.

Vizualizace koupelny

Nechte si v prodejně Praha Čestlice nebo Praha Velká Chuchle naplánovat koupelnu vašich snů za zálohu 1.500,- Kč. Záloha je vratná, při odebrání materiálu v hodnotě nad 10.000,- Kč v oddělení sanity a to do 3 měsíců od zaplacení vizualizace.

Co potřebujete

Pro zhotovení návrhu je třeba donést ideálně půdorysný nákres (technický výkres) s rozměry současného stavu prostoru koupelny. Nezapomeňte na výšku stropu, umístění dveří, oken a všech instalací.

Cena vizualizace zahrnuje dvě bezplatné změny návrhu.

koupelna vizualizace1
koupelna instalace

Zaměření a realizace koupelny

Využijte možnost realizace vaší koupelny odbornou montážní firmou. Za poplatek 1.000 Kč přijede na zaměření odborný technik, který zpracuje nabídku prováděných prací.
Následně v Koupelnovém centru HORNBACH zpracujeme celkovou nabídku potřebného stavebního materiálu, vybraných zařizovacích předmětů a připojíme cenu prací do jedné zakázky. Při realizaci montáže je částka 1.000 Kč vratná. Zároveň můžete využít nižší sazbu DPH při realizaci pro bydlení.

Cena zahrnuje:

Příjezd a odjezd zaměstnance na místo zaměření do 20 km od HORNBACHu - nad 20 km bude účtováno individuální dopravné.

Plánování koupelen nezpracováváme na počkání. Je třeba se objednat.

Pestrá nabídka

Od A jako armatury až po Z jako závěsné WC.

V Koupelnovém centru najdete vše, co pro vaši oázu pohody potřebujete. Věnujeme pozornost každému detailu v koupelně a nabízíme mnoho možností. Velké množství sortimentu máme na skladě. Speciální vybavení nebo exkluzivní designové kousky pro vás rychle a bez problémů objednáme a dodáme.

Z nepřeberné nabídky mnoha výrobců pro vás najdeme výrobky a novinky s nejlepším poměrem cena-výkon. Od designové vany až po nábytek, který si sami sestavíte. Tak můžete na cestě k vaší koupelně snů ušetřit.

koupelna značky

Velký výběr vám pomáhá ušetřit. Nabízíme vám koupelnová řešení pro každé prostorové uspořádání a kvalitní produkty v jakékoliv cenové kategorii. Nechte se inspirovat a objevte působivé možnosti kombinování. Naši pravidelně školení odborní poradci vám při výběru správných produktů rádi pomohou.

nahoru
HORNBACH