0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.05.23 v 19:54 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Markýzy


výsledků

Upravte prosím svůj výběr.

Pro zvolené filtry nemáme bohužel v současné době nic v nabídce.

Markýzy v e-shopu HORNBACH

Výběr jednotlivých druhů, barev, dekorů a velikostí markýz je obrovský. Kloubová markýza je jedním z oblíbených typů ochrany proti slunci. U kloubové markýzy je potah upnut mezi alespoň dvě kloubová ramena. Kazetová markýza je typem markýzy s kazetou, která potah chrání před větrem a působením počasí. Kazetová markýza se hodí na otevřenou stranu vašeho domu. Kdo má rád individuální řešení, tak jistě ocení nabídku speciálních tvarů markýz. Do rodiny speciálních tvarů markýz patří například upínací markýzy, balkonové markýzy, markýzy s padacími rameny, fasádní markýzy nebo boční rolety. Výhodou markýz je, že je lze bezproblémově připevnit k nosné stěně domu. Při výběru markýzy je tak důležité znát výšku a šířku zastíněné plochy. Nezapomeňte také dokoupit příslušenství pro markýzy. Markýzu pak umístěte tak, aby její podchodná výška byla 2,2 metrů i při celkovém vysunutí.


Objednejte si markýzy on-line a získejte následující výhody:

- Markýzy vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru