0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.02.24 v 0:52 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Ohraničení balkonu na přání (vč. zaslání vzorku)-thumb-0
Ohraničení balkonu na přání (vč. zaslání vzorku)-0
Obrázek 1 z 1

Ohraničení balkonu na přání (vč. zaslání vzorku)

od197,50 CZK*/ ks

Č. výr. 10394798
  • Upozornění: toto zboží bylo vyrobeno dle vašeho zadání. Z tohoto důvodu nemůžete odstoupit od smlouvy ani nemůžete zboží společnosti Hornbach vrátit.
Více informací o zboží
197,50 CZK *
Nechat si doručit domů
  •  
  • Dodací lhůta cca 4 týdny
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line

Informace o výrobku

  • EAN
    2007007975667

Popis

Toto ohraničení balkonu je zhotovováno na míru podle vašich požadavků: Jednoduše uveďte druh látky, barvu a rozměry a také určete některé detaily, a již budete mít svoje ohraničení balkonu hotové. Vlastnosti výrobku ohraničení balkonu na míru Důvody ke koupi: Ohraničení balkonu na míru je tak individuální jako vy. Nakonfigurujte si ho přesně podle svých představ a také vhodně k vašemu balkonu a vaší fasádě. Má být látka neprofukavá a neprůhledná nebo profukavá a průsvitná? Tj. chtěli byste své ohraničení balkonu používat zároveň jako ochranu proti větru a pohledům nebo skrze ní moci koukat? Poté si vyberte druh látky a barvu. Má vaše nové ohraničení balkonu na míru vytvářet barevné akcenty nebo být spíše neutrální a nadčasové? Následně zadejte také rozměry – výšku a šířku. Na závěr rozhodněte, zda se má vaše ohraničení balkonu vyrobit s očky nebo bez oček. Pokud si svoje ohraničení balkonu na míru objednáte s očky, bude součástí dodávky šňůrka, kterou budete moci připevnit balkonový potah k balkonu. A je hotovo! Tento produkt je vyráběn přesně podle vašeho osobního zadání a požadavků. Proto prosím vezměte na vědomí, že individuálně nakonfigurovaný produkt vylučuje zákonné právo na zrušení objednávky a právo HORNBACH na vrácení zboží. Z tohoto důvodu si prosím nejprve zkontrolujte vámi zadané údaje, než dokončíte objednávku svého ohraničení balkonu na míru. Ještě nevíte, jaký druh látky a která barva by se hodily ideálně k vašemu novému balkonu? Vyberte si přímo v konfigurátoru vzorky látky a nechejte si je zaslat přímo domů. Potřebujete ještě vhodnou sluneční plachtu na míru pro ohraničení balkonu? Žádný problém. Pomocí konfigurátoru slunečních plachet na míru si můžete individuálně nakonfigurovat barevně sladěnou sluneční plachtu. Vaše výhody: Vytvořte si dokonalé ohraničení balkonu pro svůj domov – zcela podle svých podmínek a představ. Pusťte se do projektu!

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru