LED nástěnné osvětlení Globo 41751-12B Siegfried 12 W 380 lm 3000 K černé
Č. výr. 10468967
  • Provedení: Nástěnné svítidlo
  • Objímka: LED napevno zabudované
  • Včetně světelného zdroje: Ano
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Včetně světelného zdroje
    Ano
  • Typ zdroje
    LED
  • Objímka
    LED napevno zabudované
  • Počet světelných zdrojů
    1
  • Max. výkon
    12 W
  • Světelný tok
    380 lm
  • Teplota chromatičnosti
    3 000 K
  • Provozní napětí
    230 V
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Materiál rámu
    Hliník
  • Barva skla/stínidla
    Opálová
  • Výška
    345 mm
  • Šířka
    295 mm
  • Série
    SIEGFRIED
  • Provedení
    Nástěnné svítidlo
  • Třída energetické náročnosti
    Neudává se
  • Typ energetického štítku
  • Kód výrobku
    41751-12B
  • Designový styl
    Moderní/Trendy, Minimalistický, Puristik
  • Barva podstavce
    Černá
  • EAN
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
Klíčové vlastnosti
• Elegantní černý hliníkový rám
• Opálové stínidlo pro příjemné rozptýlení světla
• Moderní design vhodný pro trendy interiéry
• Energeticky úsporný LED zdroj
Technická specifikace
• Světelný tok: 380 lm
• Teplota chromatičnosti: 3000 K
• Provozní napětí: 230 V
• Rozměry: výška 345 mm, šířka 29,5 cm