Obrázek 1 z 2

Lustr Brilliant Tosh 3xE27 40 W černo/antik/hnědý
3599,00 CZK*/ ks
- Provedení: Závěsné svítidlo
- Objímka: E27
- Včetně světelného zdroje: Ne
Nechat si doručit domů
- Dodací lhůta cca 7 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
- Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
- Dodací lhůta cca 9 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
- Včetně světelného zdrojeNe
- StmívacíNe
- ObjímkaE27
- Počet objímek/světelných zdrojů3
- Max. výkon40 W
- Druh ochranyIP 20
- Materiál rámuDřevo, Kov
- Barva rámuČerná, Hnědá, Černá
- Materiál skla/stínidlaKov
- Barva skla/stínidlaČerná
- Výška1 420 mm
- Šířka1 000 mm
- Hloubka200 mm
- Funkce3 světelné zdroje
- SérieTosh
- Tvar světlaPodlouhlý, Kulatý
- Provozní napětí220/240 V
- Provozní režimSíťové napájení
- Vhodné pro prostoryJídelna, Obývací pokoj
- VyužitíDekorativní osvětlení
- Třída energetické náročnostiNeudává se
- Typ energetického štítkuA - G NOVINKA 2021
- ProvedeníZávěsné svítidlo
- Kód výrobku99503/66
- EAN4004353395352
Certifikáty a služby
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
V místnosti upoutají pozornost závěsná světla. Používají se nad jídelními stoly a vyzařují cílené světlo. Lustr Tosh si ve vašem domě určitě najde místo. Přehodnocení nejstaršího dřevěného dřeva vytváří útulnou atmosféru díky přírodnímu designu. Použité dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství a je certifikováno FSC. To znamená, že lesy, ze kterých zpracované dřevo pochází, jsou spravovány zodpovědněji. Velký důraz je kladen na ochranu životního prostředí, zachování biologické rozmanitosti a bezpečné pracovní podmínky.
Svítidlo je vhodné pro použití běžných žárovek. Žárovky nejsou součástí dodávky. Lze také použít energeticky úsporné LED žárovky. Pokud jsou použity vhodné světelné zdroje, lze svítidlo ztlumit. S délkou 100 cm je tenhle lustr zvláště vhodný pro použití nad většími stoly. Veškerý potřebný montážní materiál je součástí dodávky.
Svítidlo je vhodné pro použití běžných žárovek. Žárovky nejsou součástí dodávky. Lze také použít energeticky úsporné LED žárovky. Pokud jsou použity vhodné světelné zdroje, lze svítidlo ztlumit. S délkou 100 cm je tenhle lustr zvláště vhodný pro použití nad většími stoly. Veškerý potřebný montážní materiál je součástí dodávky.
Bezpečnost výrobků
Zodpovědnost za bezpečnost výrobku viz .
Další kategorie
Přeskočit seznamOsvětlení a elektroInteriérové osvětleníLustryStropní svítidlaOsvětlení do koupelny a nad zrcadloLED pásky a příslušenstvíZápustné osvětleníBodové osvětleníLED panelyOsvětlení kuchyňské linkyStolní lampyNástěnné osvětleníStojací lampyLankové a kolejnicové systémyLustry a křišťálové lustry
Zákaznická hodnocení
Přeskočit oblast
Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.