Obrázek 1 z 6

Polička do koupelnyNimco Unix černý UNC X450-90
1020,00 CZK*/ ks
- Povrch: Matný
- Možnost upevnění: Šroubování, Lepení
- Přiložené upevnění: Montážní materiál k vrtání
Nechat si doručit domů
- Dodací lhůta cca 4 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
- Lze koupit on-line
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
- Druh výrobkuOdkládací prostor
- SérieUnix černý
- Možnost upevněníŠroubování, Lepení
- TvarKulatý
- PoužitíMontáž na stěnu
- Oblast využitíInteriér, Vlhké prostředí
- FunkceFixní
- Základní barvaČerná
- PovrchMatný
- MateriálNerezová ocel, Plast
- Šířka1,35 cm
- Hloubka1,35 cm
- Délka5 cm
- Výška0,55 cm
- UpozorněníLepidlo DEN BRAVEN Mamut Glue High Tack 25 ml bílé není součástí! Lze jej dokoupit samostatně. Množství lepidla v tubě vystačí k přilepení 8-10 úchytů.
- Přiložené upevněníMontážní materiál k vrtání
- Součástí baleníMontážní set k našroubování.
- Obsah1 Kus
- Vhodné proKeramická dlažba, Dekorativní obklady, Dlaždice, Kuchyň, Kámen, Mramor, Obklady, Přírodní kámen, Sklo
- Max. nosnost4 kg
- Kód výrobkuUNC X450-90
- EAN8595187119383
Datové listy
Popis
Přeskočit oblast
Materiál police plexiglass s matným povrchem. Délka 50 cm. Výrobek je určený k vrtání i k nalepení. Montážní plíšek je pro obě varianty stejný. Lepidlo MAMUT není součástí balení výrobku. Množství lepidla v tubě vystačí k přilepení 8-10 úchytů.
Bezpečnost výrobků
Zodpovědnost za bezpečnost výrobku viz .
Další kategorie
Přeskočit seznamKoupelna a sanitární zařízeníKoupelnové vybaveníKoupelnové doplňkyPoličky do koupelnyHáčky a držáky na ručníkyMýdlenky a dávkovače mýdlaWC štětka a WC sadaDržáky toaletního papíruOdpadkové koše do koupelnyKoše na prádloKelímky na zubní kartáčkySprchové stěrky na skloKoupelnové setyÚložné boxy do koupelnyOsobní hygienaRučníky a osuškyVysoušeče rukouDržáky fénu
Zákaznická hodnocení
Přeskočit oblast
Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.