0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.22 v 10:04 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Probiotika pro trávník WEIKI 07-thumb-0
Probiotika pro trávník WEIKI 07-thumb-1
Probiotika pro trávník WEIKI 07-0
Obrázek 1 z 2

Probiotika pro trávník WEIKI 07

245,00 CZK * / ks
(980,00 CZK * / l)

Č. výr. 10367322
 • Provedení: Koncentrát
 • Využití: Ošetřování / péče o rostliny
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Vyzvednutí zdarma
připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
7 ks okamžitě k dispozici
Zahrada, Vnitřní

Informace o výrobku

 • Účinné látky -
 • Přednosti výrobku Weiki jsou čistě přírodní a ekologická probiotika neboli prospěšné mikroorganismy pro rostliny. Zlepšují vitalitu trávníku a podporují jeho růst.
 • Návod k použití Lahvičku vyndejte z tuby, dobře protřepejte a můžete se pustit do přípravyrnprobiotické zálivky. Dávkovat můžete pomocí víčka – jedno víčko weiki vystačí rnna sedm litrů vody. Hotovo. Zálivku aplikujte přibližně jednou za deset dní.rnRostlinám prospěje i probiotická sprška přímo na listy nebo květy. Viditelnérnvýsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku.
 • Druh výrobku Péče
 • Provedení Koncentrát
 • Obsah 250 ml
 • Oblast využití Exteriér
 • Využití Ošetřování / péče o rostliny
 • Vhodné pro Trávník
 • Období používání -
 • EAN 8594199300307
 • Číslo výrobku dodavatele 07WEIKI

Datové listy

Popis

WEIKI 07 PROBIOTIKA PRO TRÁVNÍK

Ke zdravému růstu a vitalitě potřebuje trávník miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki trávník lépe zakoření a poroste. Bude celkově v lepší kondici a vás na zahradě potěší hustý zelený porost. Krásné výsledky uvidíte už po měsíci.

Speciální koktejl přátelských bakterií pro zdravý růst všech druhů trav a trávníků.
Probudí k životu například jílek vytrvalý, kostřavu červenou, lipnici luční, psineček tenký, metlici trsnatou, kostřavu ovčí a další druhy travin.

Co jsou probiotika pro trávník a jak fungují?
Traviny se moc neliší od nás. V lidském těle žijí miliardy mikroorganismů s obrovským vlivem na naše zdraví, odolnost i pohodu. Totéž platí pro rostlinnou říši. I v těle rostlin žijí miliardy neviditelných užitečných pomocníků. Kořeny jsou ponořené do půdního bakteriálního světa, který trávníku pomáhá přijímat živiny, růst, přizpůsobit se změnám a chrání ho před nemocemi i stresem. Za to traviny užitečným bakteriím servírují potravu v podobě cukru z kořenových výměšků.
Užitečných bakterií ale bývá z různých důvodů málo a všude číhají patogeny, které mohou mít na trávník devastující vliv. Probiotika weiki se sedmi kmeny pečlivě zvolených, vzájemně se podporujících užitečných bakteriálních kmenů se postarají o to, aby bylo užitečných bakterií zase dost, váš trávník dokázal odolat patogenům a aby skvěle prospíval. Posílením tábora užitečných bakterií zkrátka trávníku zajistíte snazší život. Výsledek? Bude zdravější, hustší a zelenější.

Jak trávníku užitečné bakterie weiki pomohou?
· Povzbudí trávník k růstu a vitalitě.
·Zlepší zdraví a přirozenou obranyschopnost trávníku. Jsou skvělou prevencí, protože vytvářejí kyselinu mléčnou a další látky, které znepříjemňují život patogenům.
· Povzbudí traviny k tvorbě kořenových výměšků, kterými se bakterie živí, a tím posílí jejich kořenový systém.
· „Předžvýkají“ těžko stravitelné živiny do formy, kterou trávník dokáže snadno využít. Lepší výživa má pozitivní vliv na vitalitu trávníku.
· Zpomalí případný nástup nemoci, zmírní její průběh. Trávník se rychleji zregeneruje.
· Dodají trávníku sílu zvládat stres, bojovat se suchem, mrazíky nebo lijáky a bránit se chorobám i škůdcům. To díky produkci fytohormonů.
· Probiotika jsou zcela neškodná a ekologická, takže jimi můžete úplně bez obav ošetřit i trávu, kterou krmíte zvířata.

Jak weiki pro trávník používat?
Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Trávník pak už jen zalijte.
Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 14 dní.
Pro představu: Jedna lahvička probiotik pokryje spotřebu až 80 m2 trávníku na celou sezonu. Probiotika ale trávníku prospějí i při nepravidelné zálivce. Hlavně na jaře a v době sucha.
Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Trávník bude celkově vitálnější a v lepší kondici.

Více informací k výrobku WEIKI naleznete v dokumentu v záložce Datové listy.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru