Obrázek 1 z 1

Univerzální montážní sada k vaničkám RAVAK
502,00 CZK*/ ks
- Šířka x Délka x Výška: 14 mm x 1 100 mm x 11 mm
Nechat si doručit domů
- Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
- připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
- 3 ks okamžitě k dispozici
- Sanita, Ulička 22
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
- Druh výrobkuMontážní pomůcka
- FunkceMontážní materiál
- VyužitíDržení, Vyrovnávání, Utěsňování
- Vhodné proSprchová vanička
- Vhodné pro prostoryKoupelna
- MateriálPlast
- Materiál100% ABS plast
- Specifikace materiáluAkrylát
- PovrchBílá
- Základní barvaBílá
- Šířka x Délka x Výška14 mm x 1 100 mm x 11 mm
- Oblast využitíInteriér, Mokré prostředí, Vlhké prostředí
- Obsah3 Kus
- Součástí baleníSilikonový tmel RAVAK Profesional bílý 310 ml, samolepící molitanový pásek 2200 mm, 2 ks krycí lišty 6/2200 mm, 2 ks rohové spojky krycí lišty
- EAN8595096892445
Popis
Přeskočit oblast
Montážní přípravky slouží pro dokonalé utěsnění sprchových vaniček při jejich instalaci do již obloženého sprchového koutu. Nabízíme montážní sady, obsahující silikonový tmel RAVAK Professional, samolepící pásek a dvě krycí lišty. Montážní sada se používá pro dokonalé utěsnění sprchové vaničky při její instalaci do již zcela obloženého sprchového prostoru. Bez zásahu do stávajících povrchů stěn se docílí vzhledově perfektního a funkčního napojení sprchové vaničky na stěnu koupelny.
Univerzální montážní sada je určena pro všechny sprchové vaničky montované do rohu. K vaničkám montovaným do niky je nutné přikoupit další krycí lištu.
Univerzální montážní sada je určena pro všechny sprchové vaničky montované do rohu. K vaničkám montovaným do niky je nutné přikoupit další krycí lištu.
Bezpečnost výrobků
Zodpovědnost za bezpečnost výrobku viz .
Další kategorie
Přeskočit seznamKoupelna a sanitární zařízeníSprchové kouty, vaničky a žlabyPříslušenství ke sprchovým koutůmSprchové koutySprchové boxy Sprchové dveřeSprchové vaničkySprchové zástěnyWalk InSprchové žlabySifony pro sprchové vaničkySprchové obložení stěnSprchy v úrovni podlahy a sprchové elementy pro obložení
Zákaznická hodnocení
Přeskočit oblast
Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.