0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 25.02.24 v 19:06 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Dvanáct hřebíků věčnosti

Dvanáct hřebíků věčnosti

Dvanáct zásad a přesvědčení, na kterých v HORNBACHu stavíme.

S HORNBACHem se nekutí, ale staví.

Více než 130 let.

Od řemesla pro řemeslo. Tak lze v kostce definovat historii firmy HORNBACH. Základní kámen položil pokrývač Michael Hornbach v roce 1877 založením dílny v německém Landau in der Pfalz. Po 23 letech podnik rozšířil jeho syn Wilhelm o obchod se stavebninami. Dodnes se v duchu této tradice každá generace podílí na rozvoji podniku.

12 hrebiku obchod stavebniny
12 hrebiku centrala

Není to množství prodejen, co profiluje naši firmu.

Je to jejich velikost.

Samotný počet 154 prodejen se může zdát nepatrný, nicméně HORNBACH zde nesází na kvantitu, nýbrž na kvalitu a velikost. Mezi tzv. megaprodejnami, které co do velikosti odpovídají přibližně velikosti dvou „běžných“ hobbymarketů, je proto HORNBACH jasná 1.
„Když už market, tak ať to stojí za to!“ Podle tohoto hesla se HORNBACH již řadu let rozvíjí nejen u nás, ale i v Německu, Rakousku, Nizozemsku, Lucembursku, Švýcarsku, Švédsku, Slovensku a Rumunsku.

Při výběru lokality uvažujeme jako při stavbě domu.

Je to napořád.

Na každou naši lokalitu jsme hrdí a jsme si jisti, že tomu tak bude i do budoucna. Uvědomujeme si, že trvalého úspěchu nelze dosáhnoutpřes noc. Stejně jako při stavbě vlastního domu tak důkladně ověřujeme v každé nové oblasti kvalitu a potenciál rozvoje. Pro prodejny HORNBACH přichází v úvahu pouze poloha s vynikajícím dopravním spojením a dostatečně velkou spádovou oblastí.

12 hrebiku vyber lokality
12 hřebíků rodina

HORNBACH je rodinný podnik.

Dnes je nás už 20.000!

Naše firma každoročně roste a vytváří tak nepřetržitě nová a trvalá pracovní místa. Ne náhodou připomíná způsob spolupráce velkou rodinu. Mladí po boku starších, zkušenost po boku vzdělávání. Základem je loajalita, lidskost a důvěra. Právo na chybu má u nás každý, stejně jako právo na profesní růst. Na základě toho je struktura odpovědnosti decentralizovaná. Každý je motivován k tomu, aby spoluvytvářel úspěch podniku. Co na práci u nás říkají naši zaměstnanci si můžete přečíst zde.

Náš burzovní kurz má základy.

Z betonu a oceli.

HORNBACH obchoduje s reálnými hodnotami a disponuje majetkem, na který se člověk může spolehnout. Zákazníci, dodavatelé a také investoři u skupiny HORNBACH, kótované na burze od roku 1987, vědí, na čem jsou. A zároveň profitují z úspěšné expanze koncernu po celé Evropě. Tím HORNBACH, jakožto jeden z předních provozovatelů hobbymarketů nejen v Německu, ale i v osmi dalších zemích, skýtá nový potenciál k růstu.

12 hrebiku trzni cena
12 hrebiku malir

Rekonstrukce není pro naše zákazníky nutným zlem.

Je to mise doprovázena vášní.

Cítit hrdost z tvůrčí síly svých vlastních rukou, vybudovat něco nového na troskách minulosti. Stát v potu tváře před vlastnoručně opraveným krovem či zrekonstruovanou koupelnou. To je to, co naše zákazníky motivuje.
Zákazníci HORNBACH mají na realizaci svých projektů ty nejvyšší nároky na profesionalitu. Proto jsme pro profi zákazníky zastávkou číslo 1.

Kdo přichází do HORNBACHu, nehledá jen pár háčků.

Potřebuje šikovného partnera pro svůj projekt.

Zákazníci HORNBACHu mají vždy velké plány. Ať už jde o sanaci koupelny, stavbu střechy nebo vybudování zahradního jezírka. Proto v HORNBACHu neuvažujeme v jednotlivých dlaždicích, prknech či šroubech, nýbrž v rámci celého projektu včetně prostředků a způsobů pro jeho realizaci.
Na tyto projektové zákazníky se HORNBACH specializuje sortimentem, který co do šířky, hloubky, kvality a dostupnosti nemá konkurenci. Nedílnou součástí jsou rozsáhlé montážní služby. Kdo zkrátka vstoupí do HORNBACHu, pozná na první pohled: Tady jsem správně – u č.1 na projekty!

12 hrebiku zaruka nejnizsi ceny
12 hrebiku zaruka nejnizsi ceny

Každý občas nabídne výrobek za výhodnou cenu.

HORNBACH chce být nejvýhodnější v rámci celého sortimentu. Ruku na to!

Na co vám bude bezkonkurečně nejlevnější cement, když všechny ostatní položky, které potřebujete pro stavbu nové stěny, budou drahé? Jednoznačným cílem HORNBACHU je proto nabízet libovolné zboží za zaručeně nejnižší cenu po 365 dní v roce. Vše díky důkladnému plánování, neboť to, co nakonec vždy platí, je celková cena pod čarou. Ta musí být bezkonkurenční. Objevíte-li někde stejný výrobek za výhodnější cenu, snížíme Vám ji o dalších 10%.

Zákazníkům, kteří dokáží uzvednout desetikilové kladivo dvěma prsty, nabídneme raději jen kvalitní výrobky.

A tečka.

Ten, kdo chce realizovat své projekty z oblasti rekonstrukce či úpravy zahrady bez jakýchkoliv kompromisů, toho také bezesporu uspokojí jen 100% nabídka materiálu a nářadí. V HORNBACHu je proto k dostání jen to, co by použil i samotný HORNBACH. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Vše v dostatečném množství a za cenu, která … no, však už víte.

12 hrebiku znacky
12 hrebiku zakaznici

Naším produktem není zboží.

Jsou jím nadšení zákazníci!

S přibývající nabídkou a tedy i většími možnostmi přímo úměrně roste i fantazie našich zákazníků. Pro její realizaci proto HORNBACH nabízí daleko více než jen nezbytné zboží. Ať už se jedná o počítačem řízené míchání barev, rozsáhlý program kurzů, přířez dřeva, pronájem strojů či široké možnosti financování. Nesmíme však zapomenout na zřejmě nejdůležitější službu ze všech, a sice osobní komunikaci s našimi vyškolenými zaměstnanci.

Nejsme klasický hobbymarket!

Prodáváme projekty.

Navštěvují nás lidé s velkými projekty v domě, bytě či zahradě. Lidé, pro které je kutilství vášní a posláním.
Pouhé vysvětlování ale často nestačí. Proto na našich prodejnách pořádáme pravidelné předváděcí dny, na kterých podrobně demonstrujeme jednotlivé projekty a kde si může zákazník řadu nástrojů také sám vyzkoušet.
Ani doma však nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Pro tyto chvíle je tu nepřeberné množství našich pracovních návodů. Ať můžete svůj projekt začít ještě dnes.

12 hrebiku zakaznik
12 hrebiku expanze

Ve věcech expanze neponecháváme nic náhodě.

Na vše máme vlastní odborníky. Po celé Evropě.

Motorem expanze HORNBACHu po celé Evropě je HORNBACH Immobilien AG. Silný tým mezinárodně zkušených odborníků na nemovitosti obstarává, zajišťuje a rozvíjí nová perspektivní sídla v prvotřídních lokalitách: v tuzemsku i v zahraničí. A to není vše. V posledních letech byl posílen obchod „Sale & Lease Back". Tímto způsobem se odprodává a dlouhodobě zpětně pronajímá část nových marketů HORNBACH. Takto se plynule refinancuje a popohání další dynamická expanze HORNBACHu. HORNBACH Immobilien AG není aktivní jen ve své oblasti: Po celé Evropě se nacházejí atraktivní lokality v prvotřídním prostředí, na kterých se často budují i centra pro odborné markety a živnostníky. Tak vznikají další magnety pro obchodování a služby, jež svou všestrannou nabídkou zvyšují atraktivitu celého regionu.

S námi to zvládnete.

Jupí Já Já Jupi Jupi Jé!

HORNBACH není stav. HORNBACH je pohyb. Nebo lépe řečeno musí být v pohybu, neboť i trh se neustále hýbe. Situace na trhu se mění, objevují se nové produkty, nabízejí se výhodnější ceny. Proto je to i naším motem.
Zároveň neustále renovujeme i interně. A to jak se sluší a patří, tedy ve velkém stylu. Podnikové procesy se za podpory pokrokové informační technologie a logistiky dlouhodobě zdokonalují. Součástí toho je zapojování našich 20 000 zaměstnanců do procesu hledání inovací – a pro HORNBACH samotný povinnost nepřetržité interní komunikace. Ta je v HORNBACHu shrnuta v jedné značce: v symbolu "kladiva“. Počínaje obsáhlým zaměstaneckým časopisem přes celopodnikově vysílané pořady až po „základní kámen HORNBACHu“ - neměnná pravidla naší spolupráce. Protože spolu to zvládneme!

12 hrebiku znacka
nahoru