0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 20.08.22 v 7:51 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Záruka

Jungborn 10 a 30 let

Doba čtení: 3 min.
Záruka Jungborn

Více informací o záruce na kvalitu sanitárních akrylátových výrobků / sanitární keramiky značky Jungborn na 10 a 30 let.

Záruka za jakost

Tento výrobek značky Jungborn byl vyroben podle nejmodernějších výrobních postupů a podléhá stálé a přísné kontrole kvality. Společnost HORNBACH Baumarkt CS spol. s r.o., Chlumecká 2398, 193 00 Praha 9 (dále jen poskytovatel záruky) poskytuje záruku za jakost na kvalitu sanitárních akrylátových výrobků / sanitární keramiky značky Jungborn dle následujících ustanovení.

Záruční doba činí 30 let na sanitární keramiku, vany a sprchové vany a 10 let na WC sedátka. platí od data zakoupení zboží Pro prokázání data zakoupení si, prosím, dobře uschovejte originál pokladní účtenky či originál faktury.

Záruka se vztahuje výlučně na výrobní vady nebo vady materiálu povrchové úpravy (glazura u sanitární keramiky). Záruka platí pouze v zemi, kde byl tento výrobek zakoupen.

Tato záruka se nevztahuje na závady, které vznikly následkem

  • neodborné / nesprávné montáže
  • neodborného zacházení či používání,
  • neodborné či nedostatečně provedené údržby či čištění,
  • násilného působení,
  • použití neoriginálních náhradních dílů nebo
  • působení chemických vlivů odporujících těmto ustanovením

Záruka nezahrnuje další poškození spotřebních součástí, které je způsobeno běžným opotřebením. Záruka se nevztahuje také na průvodní škody nebo následné škody ani na případné náklady na demontáž a montáž.

V rámci záruční doby může poskytovatel záruky přezkoušetpříslušný vadný výrobek, aby zjistil, zda se jedná o záruční případ.Potvrdí-li se nárok na uplatnění záruky, poskytovatel zárukyvymění či opraví zboží na vlastní náklady. Volba záručních plnění(oprava nebo výměna) je v plné kompetenci poskytovatelezáruky. Jestliže v okamžiku záručního případu nelze zboží jiždodat, je poskytovatel záruky oprávněn vyměnit zboží za jinýpodobný výrobek. Vyměněné zboží nebo jeho části přecházejí dovlastnictví poskytovatele záruky. Při opravě neexistuje nárok nanáhradní díl.

Záruční plnění (oprava či výměna) neprodlužují záruční dobu.Záručním plněním také nevzniká nová záruka.


Pro účely uplatnění záruky se obraťte na nejbližší provozovnuHORNBACH. Tu naleznete na www.hornbach.cz.

Nebo se spojte na následující emailové adrese s poskytovatelemzáruky za účelem domluvy ohledně zaslání, vyzvednutí neboposouzení vadného zboží: onlineshop@hornbach.cz.

Uplatnění záruky je možné pouze po předložení originálupokladního dokladu nebo originálu faktury.

Práva z této záruky platí zároveň se zákonnými právy zodpovědnosti za vady a záruky na kvalitu, která můžete bezplatněuplatnit. Zákonná práva nejsou touto zárukou nijak omezena.

nahoru
HORNBACH