0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík

Značka MODULAN

Značka MODULAN

Položte základ svému úspěchu!

S produkty značky MODULAN získáte dokonalý podklad pro finální úpravu povrchu. V sortimentu naleznete produktová řešení pro všechny práce na stěně – od montáže dílu přes vyplňování a uhlazování až po tapetování.

Doba čtení: 3 min.

Výhody značky MODULAN

  • vzájemně optimalizované systémové produkty,
  • speciálně optimalizované receptury – pro bezpečné použití, univerzálně použitelné a také pro snadné a rychlé zpracování,
  • průběžné kontroly kvality nezávislými kontrolními instituty,
  • moderní techniky zpracování.

Všechny produkty se používají snadno, rychle a bezpečně. Základní nátěry a barvy lze nanášet pomocí všech běžných stříkacích zařízení a systémů AIRLESS. A to nejlepší: Využíváte výhody nejnovější technologie!
Značka MODULAN

Dokonalý podklad pro nátěry a jemné tapety

U jemných tapet nebo nátěrů mohou později rušit i ty nejmenší nerovnosti na stěně. Proto je nutné vytvořit velmi hladký podklad.

Na to je mimořádně vhodná plošná a reparační stěrka MODULAN „fine“ – ať už v práškové podobě (MODULAN 400) nebo jako hotový tmel (MODULAN 451). Pokud má stávající podklad příliš hrubou strukturu, jako např. u zdiva, doporučuje se nanést nejprve vrstvu reparační a plošné stěrky 301 „medium“ nebo 351 „medium“.

Dokonalý podklad pro strukturní omítku a strukturované tapety

Budou na stěně strukturované tapety nebo omítka? Pak doporučujeme na stěnu nejprve aplikovat reparační a plošnou stěrku 301 „medium“ v práškové podobě nebo 351 „medium“ jako hotový tmel. Tím docílíte vytvoření hladkého podkladu, ideálního pro omítku, hrubovláknité nebo strukturované tapety.

Tip:

Veškeré plošné stěrky lze nanášet jak klasicky pomocí lžíce, tak také válečkem. S válečkem to jde podstatně snadněji od ruky a šetří se cenný čas na další projekt!

MODULAN – správná technika pro hladké stěny

MODULAN pro hladké stěny

Natáhnout, setřít, obrousit – hotovo

Reparační a plošná stěrka MODULAN 351 „medium“ byla vyvinuta speciálně pro vyplňování nerovností a k plošnému tmelení v interiéru. Velké plochy lze snadno zpracovat pomocí speciální sady MODULAN pro uhlazování: nanesete tmel pomocí válečku a setřete pomocí hladítka. Je to jednoduché, šetří to čas a jde dohromady se všemi plošnými stěrkami MODULAN.

Nová cesta k hladké stěně

Nátěry nebo jemné tapety lze mimořádně dobře nanášet na extra hladké podklady. Jde to ideálně, pokud vložíte malířský skelný vlies do ještě vlhkého tmelového lůžka. Jednoduše nanesete reparační a plošnou stěrku MODULAN 400 „fine“ nebo 451 „fine“ pomocí speciální hladící ozubené lžíce MODULAN, vložíte malířský skelný vlies a nažehlíte pomocí benátské lžíce – hotovo. Usnadněte si práci díky broušení bez prachu! To je obrovská výhoda hlavně při rekonstrukcích!

MODULAN Sortiment

Od dlaždice k hladké stěně

S penetračním nátěrem na dlaždice MODULAN 700 můžete nechat kladivo s klidným svědomím ležet. Protože už nebudete muset pracně otloukávat staré obklady ze stěn.

S penetračním nátěrem na dlaždice můžete pracovat přímo na starém podkladu. Jednoduše pomocí válečku, štětce nebo hrubého štětce nanášejte tenké a rovnoměrné vrstvy – to zajistí optimální přilnavost reparačních a plošných stěrek MODULAN. Jednodušší cesta ke hladkým stěnám neexistuje!

Tip:

Ve vlhkých prostorách použijte ideálně reparační a plošnou stěrku MODULAN 501 nebo 551, protože jsou obě dvě odolné proti vlhkosti!

MODULAN – speciální řešení pro stěnu

Odborníci MODULAN jsou dokonale připraveni na speciální problematiku zpracování vašich stěn. S rychle tvrdnoucím cementem, tmelem na hluboké trhliny, stěrkou na dřevo a dalšími speciálními produktovými řešeními jste ideálně vybaveni na váš projekt. Podívejte se na to!

MODULAN – těsnění

Netěsné spáry, linie a průchody způsobují především v oblasti s odstříkávající vodou ve sprchách a koupelnách často poškození v důsledku působení vlhkosti. Nepodstupujte žádné riziko a utěsněte vaše místnosti pomocí silikonu nebo akrylu! Oba těsnicí tmely si jsou co do vlastností a vzhledu velmi podobné, ale zato jsou vhodné pro různé oblasti.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x