Návod

Decoresino - Nevyhazujte staré věci. Renovujte.

Doba čtení: 3 min.
Decoresino - Nevyhazujte staré věci. Renovujte.

Renovujte je s námi! Výrobky DECORESINO od společnosti Résinence se specializují na dekoraci, renovaci a ochranu stěn, podlah, stropů, nábytku atd. Vyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních výrobků a obnovte si svůj domov podle svého vkusu.

Renovujte s námi!

Výrobky DECORESINO od společnosti Résinence se specializují na dekoraci, renovaci a ochranu stěn, podlah, stropů, nábytku atd. Vyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních výrobků a obnovte svůj domov podle svého vkusu.

Tato francouzská značka od společnosti RESINENCE se specializuje na speciální dekorace, renovaci a ochranu stěn, podlah, stropů, nábytku atd. Vyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních výrobků a obnovte svůj domov podle svého vkusu.

Emaily Coverup


EMAILY COVERUP

Oživte Váš interiér pomocí vodouředitelného emailu COVERUP.

COVERUP je vhodný pro spoustu povrchů – podlahy, stěny, pracovní desky, sanitární zařízení, nábytek, radiátory, dlažbu, kameninu, keramiku, dřevotřísku, smalt a kov.

Betonové stěrky


BETONOVÉ STĚRKY

Betonová stěrka BETONCOATING je dekorativní nátěr pro moderní interiér a exteriér.

Je určen pro různé povrchy – stěny, podlahy, pracovní desky, nábytek, fasády, terasy nebo zahradní nábytek. Používá se přímo bez podkladového nátěru a má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a teplotám.

Mohlo by vás zajímat