Šroub s čočkovitou hlavou 4,8 a křížovou drážkou DIN 7985 M3x30 mm galvanicky pozinkovaný, 1 ks
- Materiál: Ocel
- Obsah: 1 Kus
- V současné době není k dispozici
Informace o výrobku
- Druh výrobkuŠroub / Vrut
- ProvedeníZávitový šroub
- VelikostM3 x 30 mm
- Průměr3 mm
- Průměr (M závit)Regulátor proudu vody s kulovým kloubem M3
- Délka30 mm
- MateriálOcel
- Povrch/Povrchová úpravaGalvanicky pozinkovaná
- Oblast použitíInteriér, Chráněná venkovní oblast
- Tvar hlavyČočkovitá hlava
- PohonKřížová drážka (PH)
- Údaj k velikosti pohonuPH 1
- Typ závituPlný závit
- DIN / EN / ISODIN 7985, DIN-EN-ISO 7045
- Obsah1 Kus
- UpozorněníTento výrobek je v našich prodejnách k dispozici pouze kusově.
- d3 mm
- dk6 mm
- k2,4 mm
- l30 mm
- EAN2007004110962
Popis
Potřebujete spolehlivé šrouby pro své interiérové projekty? Žádný problém. Tímto šroubem s čočkovitou hlavou 4.8 značky Dresselhaus si vyberete dokonale.
Vlastnosti výrobku šroubu s čočkovitou hlavou 4.8 a křížovou drážkou DIN 7985 M3x30 mm 100 kusů
Důvody ke koupi: Tyto šrouby s čočkovitou hlavou a křížovou drážkou PH 1 se vyznačují svojí univerzálností pro použití v interiéru. S délkou 30 mm a plným metrickým závitem o velikosti M3 jsou ideální na vytváření přesných a bezpečných šroubových spojů. Hlava šroubu vyrobená z oceli poskytuje robustní a dlouhodobou funkčnost. Díky normování podle DIN 7985 a DIN-EN-ISO 7045 se budete moci spolehnout na vysokou kvalitu zpracování a normované rozměry, což umožní plynulou integraci do stávajících systémů. S balením o obsahu 100 kusů budete mít dostatečnou zásobu pro své projekty.
Vaše výhody: tyto šrouby s čočkovitou hlavou značky Dresselhaus umožňují vytvořit spolehlivé spoje pro jakékoli požadavky v interiéru.
Bezpečnost výrobků
Zodpovědnost za bezpečnost výrobku viz .
Zákaznická hodnocení
Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.