Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 21:49 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Hodiny

Jaký druh hodin hledáte?

18559 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Termostatický ventil s otočným knoflíkem pro regulaci topení
    ESBE
    Čtyřcestný směšovací ventil ESBE 11640400 VRG141 1" mosaz/plast pro topení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2020,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sprchový kout se sprchovým panelem a sedátkem v koupelně.
    RAVAK
    Sprchové dveře RAVAK Pivot PDOP2-110 white/white+Transparent 03GD0101Z1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 10192,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kompletní sprchový kout s rohovým vstupem, sprchovou vaničkou, sprchovým panelem a sedátkem
    RAVAK
    Sprchový kout RAVAK Pivot PSKK3-100 bright alu+Transparent 376AAC00Z1
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 16142,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Akustický panel s dřevěnými lamelami
    Akustický panel 2600x572,5x19 mm dub natur
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1067,11 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krbová kamna s topeništěm na dřevo a keramickým obkladem
    Thorma
    Krbová kamna Thorma Borgholm Keramik Cappuccino
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 22990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Kovový regál se čtyřmi policemi
    Kaiserthal
    Kovový regál KAISERTHAL Heavy Rack 1770 x 2400 x 600 mm 4 police, nosnost 1800 kg, šedá
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 3959,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná dlaždice s kresbou
    Dlažba imitace dřeva Foresta Bronzo 15,5x60,5 cm
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 309,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 309,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 290,46 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Skladovací regál se čtyřmi úrovněmi a kovovým rámem
    Kaiserthal
    Kovový regál KAISERTHAL Heavy Rack 1770 x 1600 x 600 mm 4 police, nosnost 2400 kg, šedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 2879,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné brikety extra dlouhé balené ve fólii
    Dřevěné brikety BIOMAC Extralong noční válcové balení 10 kg
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 13,50 Kč za kg
    Při odběru 100 Balení:
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 12,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Štípačka dřeva s rozšířením štípacího klínu, odkládací plochou na štípané dřevo a košem na zachytávání dřeva
    Scheppach
    Štípač dřeva Scheppach HL 760 LS 7t horizontální se stojanem
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 6490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Povrch dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 59,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Gallery
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 819,44 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 777,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 119,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Gallery
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1248,61 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1187,50 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Příjezdová cesta s dlažebními kostkami před obytným domem s autem
    Zámková dlažba betonová Citytop Kvadrant 6 cm bíločerná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 519,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Při odběru 9,6 m²:
    cenu — 493,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Parketová podlaha se vzorem rybí kosti
    Vinylová podlaha 5.0 SPC Rigid Jagendorf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 655,66 Kč za Balení
    Při odběru 130 Balení:
    cenu — 665,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 623,77 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Exteriér s kamennou dlažbou, okno a květináče
    Betonová dlažba Elegant 50 x 50 x 4 cm bíločerná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 580,00 Kč za m²
    Při odběru 48 ks:
    cenu — 138,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 552,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa s pergolou, dlažebními kostkami, zahradním stolem a židlemi
    Betonová dlažba Elegant 40 x 40 x 4 cm bílohnědočerná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 593,75 Kč za m²
    Při odběru 72 ks:
    cenu — 90,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 562,50 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Flexibilní lepidlo C2TE S1 v 25 kilogramovém pytli
    Knauf
    Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber C2TE S1 mrazuvzdorné 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 14,36 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 340,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 13,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pytel flexibilního lepidla Knauf o hmotnosti 5 kg
    Knauf
    Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber C2TE S1 mrazuvzdorné 5 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 25,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s interiérovou barvou Primalex Plus, bílý
    Primalex
    Barva na zeď Primalex Plus bílá 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 57 Hodnocení.
    cenu — 1320,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 52,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík bílé interiérové barvy Primalex Plus
    Primalex
    Barva na zeď Primalex Plus bílá 40 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 58 Hodnocení.
    cenu — 1719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 42,98 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík interiérové barvy Primalex Plus, 7,5 kilogramů
    Primalex
    Barva na zeď Primalex Plus bílá 7,5 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 58 Hodnocení.
    cenu — 519,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 69,20 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík interiérové barvy Primalex Plus, 15 plus 2 kilogramy
    Primalex
    Barva na zeď Primalex PLUS 15 kg + 2 kg navíc
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 61 Hodnocení.
    cenu — 668,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 39,29 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová bedna s perforovanými stěnami
    Přepravka na ovoce 60 x 40 x 22 cm střední mix barev
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 34 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Dlážděný chodník před domem se zahradou
    Zámková dlažba betonová Nardo 4 cm bíločerná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Při odběru 14,4 m²:
    cenu — 408,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá podlahová dlaždice s matným povrchem
    Vinylová podlaha 5.0 SPC TORRE 5x305x610 mm
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 579,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1077,52 Kč za Balení
    Při odběru 60 Balení:
    cenu — 520,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 967,72 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa s pergolou, terasovými deskami a zahradním nábytkem
    Betonová dlažba Elegant 50 x 50 x 4 cm bílohnědočerná
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 580,00 Kč za m²
    Při odběru 48 ks:
    cenu — 138,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 552,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pórobetonová tvárnice pro stavbu
    Ytong
    Pórobetonová přesná tvárnice YTONG Klasik 599 x 249 x 100 mm P3-500 příčkovka, paleta = 90 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 557,05 Kč za m²
    Při odběru 90 ks:
    cenu — 81,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 543,62 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sudová sauna ze dřeva se střešní šindelí na zahradě
    Home Deluxe
    Venkovní sauna Home Deluxe Lahti L 195 x 180 cm 6kW
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 53900,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Kompletní sprchový kout s sprchovou soupravou a poličkou
    Aurlane
    Sprchový box Aurlane Blue River Mint 2.0 85x85 cm CAB147
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 39 Hodnocení.
    cenu — 8800,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá podlahová dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 59,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Dust
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 819,44 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 777,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krbová kamna s hořícím dřevem v topeništi
    ACCENTE
    Krbová kamna Conforto Nyborg 3 GTS přírodní kámen 7,5 kW
    Průměrné hodnocení: 2.6 z 5 hvězdiček. 28 Hodnocení.
    cenu — 16450,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Příjezdová cesta s dlažebními kostkami a plotem před obytným domem.
    Betonová dlažba hladká 40 x 40 x 4 cm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 412,50 Kč za m²
    Při odběru 57 ks:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 387,50 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr asfaltových šindelů ve vzhledu bobrovky pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Asfaltový šindel PRECIT bobrovka červený balení 2 m²
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 25 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 430,00 Kč za Balení
    Při odběru 27 Balení:
    cenu — 193,50 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 387,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá podlahová dlaždice se vzhledem cementu
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 120x60x2 cm Loft Grey
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1026,39 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 970,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    Vinylová podlaha Egibi Floors 5.0 SPC Rigid Jagerndorf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1060,83 Kč za Balení
    Při odběru 79,955 Balení:
    cenu — 559,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 989,99 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krbová kamna s plameny a logem Haas und Sohn
    Haas & Sohn
    Krbová kamna Haas & Sohn Leonnie 6,3 kW
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 22230,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru