Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 0:20 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Hodiny

Jaký druh hodin hledáte?

18559 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Volně stojící konstrukce pavilonu s klikovým mechanismem
    ROJAPLAST
    Hliníková bioklimatická pergola Rojaplast Intro Plus s hliníkovou lamelovou střechou 600x300x255 cm volně stojící antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 88290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sud na dešťovou vodu s víkem a vypouštěcím kohoutem
    Sud na vodu 500 l zelený vč. víka a výpustného ventilu
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 1490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Otevřené střešní okno
    Optilight
    Střešní okno PVC Optilight TLP 78 x 98 cm
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 6585,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná police s kresbou dřeva
    Presbeton
    Betonová dlažba Bark 10 prkno 59,5x25x5 cm hnědočerná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 36 ks:
    cenu — 366,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Teracová dlaždice z plastu s vzhledem dřeva
    Konsta
    WPC dlaždice Konsta 30 x 30 cm s klick systémem antracit
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 877,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Termostat Drazice pro nastavení teploty na ohřívači vody
    Dražice
    Elektrická topná jednotka TJ 6/4“ 2,5kW
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3580,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 24 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 1749,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 72,88 Kč za kg
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 1574,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 65,58 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 4 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 19 kg
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,11 Kč za kg
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 1079,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 56,79 Kč za kg
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Top produkt
    Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 35 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 2299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 65,69 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 1,4 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 175,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 16 kg
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,94 Kč za kg
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 1079,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 67,44 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vědro se sněhobílou profesionální barvou Hornbach
    Hornbach
    Barva na zeď HORNBACH Sněhobílá profesionální 8 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,38 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová terasová dlaždice pro venkovní použití
    Konsta
    WPC dlaždice Konsta 30 x 60 cm s klick systémem antracit
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 39 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 772,22 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pergola s nastavitelnými lamelami a klikou
    ROJAPLAST
    Hliníková bioklimatická pergola Rojaplast Intro Plus s hliníkovou lamelovou střechou 600x300x255 cm do stěny antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Otevřené střešní okno
    Optilight
    Střešní okno PVC Optilight TLP 78 x 118 cm
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 6985,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Otevřené střešní okno pro větrání a využití denního světla
    Optilight
    Střešní okno PVC Optilight TLP 55 x 78 cm
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 5845,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zásuvka s rámečkem
    Schneider Electric
    Zásuvka Schneider Electric EPH2800221 Asfora 2P+PE bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 10 ks:
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krbová kamna s ohněm na dřevo za skleněnými dvířky
    Haas & Sohn
    Krbová kamna s výměníkem Haas & Sohn Nivala TV
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48900,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Akustický panel s dřevěnými lamelami na plstěném podkladu
    Akustický panel 2400 x 572 x 19 mm dub natur
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 2110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1535,66 Kč za m²
    Při odběru 54 ks:
    cenu — 1898,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1381,37 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Černý kovový regál s pěti policemi pro skladování
    KOVONA
    Kovový regál Kovona Drumy 1800x900x400 mm 5 polic černý
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svítidlo do vlhkého prostředí
    Lumakpro
    LED pracovní prachotěsné svítidlo Lumakpro IP65 48W 7200lm 4000-6500K šedé
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 33 Hodnocení.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 10 ks:
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Flexkleber Weiss, 25 kilogramový pytel
    Knauf
    Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber C2TE S1 bílé mrazuvzdorné 25 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 27,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné dveře se čtyřmi výplněmi
    Interiérové dveře masivní 4K plné, 80 L, smrk
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 2990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položené podlahové panely se vzhledem dřeva
    Classen
    Voděodolná laminátová podlaha 8.0 Avan Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 990,52 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 841,62 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová police se šesti policemi pro ukládání předmětů
    KOVONA
    Kovový regál Kovona Standard 1800 x 750 x 300 mm 6 polic bílý
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akustický panel s dřevěnými lamelami a plstí
    Akustický panel MDF dub přírodní, šedý filc 20 x 400 x 2600 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1508,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1450,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Termostat Drazice pro nastavení teploty na ohřívači vody
    Dražice
    Elektrická topná jednotka TJ 6/4“ 6kW
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4950,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vibrační deska Scheppach s podvozkem a gumovou podložkou
    Scheppach
    Vibrační deska SCHEPPACH HP 2200 S, včetně gumové podložky a podvozku
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 13499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Regál pro velké zatížení s pěti policemi a různými uloženými předměty
    KOVONA
    Kovový regál Kovona Futur 1800x900x450 mm 5 polic černý
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 1299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kameninová dlaždice s přírodním vzhledem
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x60x2 cm City Wave béžová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 819,44 Kč za m²
    Při odběru 64 ks:
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 777,78 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kus umělé trávy do zahrady
    Condor Grass
    Umělý trávník Launch s drenáží 30 mm zelený šířka 400 cm (metráž)
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1316,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kus umělé trávy
    Umělý trávník Launch s drenáží 30 mm zelený 200 cm široká (metráž)
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 658,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Motorizované kolečko s pneumatikami a funkcí sklápění pro přepravu sypkých materiálů
    Zipper
    Aku elektrické kolečko Zipper ZI-EWB150 100 Litrů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 16489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Spárovací malta Quick-Mix PFN pro kamenné dlažby v 25 kg balení
    Spárovací hmota QUICK MIX PFN pro kamenné dlažby 25 kg šedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 21,56 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 513,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 20,52 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Regál se čtyřmi policemi a různými úložnými předměty
    KOVONA
    Kovový regál Kovona Futur Plus 1800x1200xx600 mm 5 polic bílý
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 1799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru